Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mihez kezdjek az életemmel?...

Krisz307 kérdése:

Mihez kezdjek az életemmel? (Többi lent)

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok, mikor 16 voltam szüleim kirángtak magukkal Írországba. Mindig is egy magába fordult személyiség voltam, de mióta külföldön vagyok ez csak rosszabb lett. 18 éves koromban megismertem egy lányt akihez később oda is költöztem a távolság miatt ezért a sulit ott kellett hagynom, rá 2 évvel kijelentette hogy nem illünk össze. A családommal nem vagyok jóban, nincsenek barátaim. Most egy szobát bérlek Dublinban. Haza szeretnék költözni Magyarországra, de ott sincs kihez mennem. Folytatni szeretném a sulit, de nem bírok meglenni az emberek között. Mostanság volt egy két munkám, de vagy kirúgtak vagy én nem bírtam. Ez általában az emberek miatt vagy a munka jellege miatt volt. Szociális fóbiám van. Szorongok mikor emberekkel kell beszélnem ezért nem is nagyon szoktam. Emiatt bunkónak hisznek. Annyira nem tudom mitévő legyek :(
2017. febr. 25. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Haza ne gyere:D Itt Magyarországon tudod hányan akarnának elmenekülni? A magánéleti problémák itt is megtalálnak sajnos. Keress fel egy pszichológust,önsegítő csoportot,nem hiszem hogy Dublinban pont ne lenne ilyesmi. Én pl van,hogy egyedül este kimegyek sétálni és gondolkodom,hogy min változtassak. A fóbiák hülyeségek,az a legfontosabb hogy rágyere nincs mitől félned. Keresd az emberek társaságát ha szeretnéd! De mint mondtam nagy előny az,hogy kint vagy mert ott jobb a megélhetés mint itt. Ráadásul szexik a vörös csajok :P Szóval 1. lépés pszichológus 2. lépés folytasd a sulit. Gyószert csak akkor szedj be ha nagyon muszáj!!! Sőt menj el inkább egy jó ír kocsmába és idd le magad néha,de csak néha!! Az oldja a felgyülemlett feszültséget,egy idő után majd meglátod hogy nincs semmi baj:) Itt ha gondolod bármikor írhatasz és beszélhetünk :D am én is voltam olyan helyzetben mint te ezért tudom mi az ellenszere ;) Lazulás! sok lazulás! és célok! Szerezz másik csajt! A szex jót tesz! Komolyan! :) Na,de írj hogyha gondolod remélem elgondolkodsz rajta,hogy azért valamelyest igazam van:D
2017. febr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem félek az emberektől, régen úgy volt.

Azóta átformálódott haraggá. Idegesítenek, bosszantanak.

A legkisebb emberi mozdulattól a falra tudok olykor mászni. Persze próbáltam már beszélgetni, csajozni is, de közben bennem van hogy erőltetett az egész.

Magyarokkal alig bírok beszélni.. gondolhatod, hogy angolul már meg sem szoktam próbálni.

2017. febr. 25. 21:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzet velem is, a szüleimmel külföldre költöztünk és haza akarok menni...csak nem tudok. Más emberektől én is falra tudnék mászni, utálom ha emberek közelében kell lennem. Itt az a legrosszabb, hogy egy lépést nem teszel meg, valaki rád köszön az utcán. Ilyenkor általában vagy ignorálom (akkor bunkónak hisznek) vagy felteszek egy mű mosolyt és megvárom, hogy elmennyenek és utána elkezdek magamba káromkodni, hogy "miért kell egy vadidegennek rám köszöngetni, nincs jobb dolga??"
2017. febr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezt én is átérzem.

Szüleim Írország legalsóbb csücskében laknak egy kisvárosban, mondhatni falu. Ott is folyton köszöngettek.

Biztos ismered akkor ezt a tipikus "Hi, how are you?"

Nem vár rá választ ez így egyben egy köszönés.

Elsőnek üzenve megpróbálom megfogadni a tanácsodat. Első egy pszichológus, aztán minden más sorjában.

2017. febr. 25. 22:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudtam,hogy határozottan haragból nem szólsz az emberekhez... én speciel inkább azért nem nyitok mert felém nem nyitnak és én nem merek:D Ha ez így van,tedd fel magadnak a kérdést: - Miért haragszom az emberekre? Légy magadhoz őszinte!:) Belőlem pl gyakran az irigység vált ki ilyesmit,hogy másoknak jobb mint nekem,meg azt a tipikus az egyik béget a másik megy utána effektust rühellem.
2017. febr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!