Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kezdjek az életemmel?

Mit kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés
Két éve hogy leérettségiztem, de azóta nem tudom mit csináljak milyen pályát válasszak, már a 4. sulit hagytam ott mert nem tetszett. Azt meg hogy dolgozzak a szüleim nem engedik mert szerintük meg tanulnom kell. Sajnos nem vagyok egy hú de okos ember ezért így még nehezebb. Plusz eleg visszahúzódó vagyok meg könnyen feladok mindent ezért tényleg nem tudom mit csináljak.
2017. nov. 6. 15:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Az is szóba jöhet, hogy ismerősnél, rokonnál, jóbarátnál kipróbálod azokat a munkákat amikről úgy gondolod hogy kedved lenne azt választani. Ezzel nem veszítesz hanem inkább még kereshetsz is, de a pálya megízlelése a lényeg. Így nem az iskolában vagy a suli befejeztével kell rájönni ha netán nem tetszik.

Például nekem a szülői háznál a saját gazdaság tetszett meg legjobban, bár jelenleg nem azt csinálom de szintén önálló maszek életmódot folytatok, átvéve onnét az akkor megkedvelt szabadságot. Fősulit is végeztem de mégis az az érzésem hogy az iskolákban nem szerezhetünk elég infót a megfelelő pálya kiválasztásához. Az élet az több infóval lát el.

2017. nov. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!