Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem merek barátságos lenni?

Nem merek barátságos lenni?

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy itthon apukám sosem volt btúl barátságos velünk.Néha van egy-egy jobb napja de különben közönyös velem és a testvéremmel.Sosem kérdezi meg h miújság vagy hogy hogy vagyunk.Elég hideg ember,ilyen természetű...Érzelmeit betegesen takargatja férfi létére is.És én ezt nem szeretem benne,bár én is fiú vagyok.Lehet hogy nem emiatt,de észrevettem hogy én is ugyanilyen hideg vagyok.Amikor suliban látom/hallgatom hogy még a legkeményebbnek kinéző srác is odamegy valakihez és megkérdezi:"szia,hogy vagy?Mi történt veled?"


Én ezt nem tudném egyszerűen kimondani:Studom furán hangozhat,de valamiért nem menne,akkora paraszt vagyok.Köszönni se merek jó hangosan és jókedvűen mert itthon apukám régebben sosem köszönt vissza nekem.Szeretnék kedvesebb lenni a barátaimmal,mert bunkónak néz mindenki. 17f


2010. jún. 13. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ne utánozd apudat. :D Amúgy, inkább nem tudod h hogyan lehetnél kedvesebb, úgy h ne is tűnj túl érzelgősnek ugye?
2010. jún. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondhatjuk,ja:D
2010. jún. 13. 22:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól van, kezdésnek elég a "mivan?" is. :D Érdeklődsz, de mégse nyalsz segget ;) Csak na bunkó hangsúllyal mond, küll egy verés garantált x)
2010. jún. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg jó ha közben el is mosolyodsz.
2010. jún. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Néha én is olyan hideg leszek hirtelen, mint egy jégcsap és alig hallják meg a köszönésemet a többiek. Ez kb. olyankor üti fel a fejét nálam, amikor be vagyok rezelve doga előtt, de borzasztóan xD Olyankor csak tudatosítanom kéne magamban, hogy kik is ezek az arcok és hogy ők is minden bizonnyal ugyanabban a helyzetben vannak, mint én.


Egy lány

2010. jún. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!