Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Besokaltam vagy csak szar nap?

Besokaltam vagy csak szar nap?

Figyelt kérdés
Nap nagyrészét végig dolgozom, amiért átlagnál kicsit többet keresek, ezt tudják a barátaim, és apám is, ma le húzott apám, újabb 110ezerrel, mert eljátszotta a mama idősekotthonába lévő pénzét, és kénytelen voltam én fizetni, amivel nincs gond, mert néha van ilyen csak 3xorra kicsit unalmas, emelett én fizetem a ház rezsijét, barátnőm állandoan nyagatt , és nem hagy egy szabad percet se, míg a barátaim folyton kölcsön kérnek, legnagyobb tartozás 180ezer ft, (de tarja a szavát, darabonként adja vissza így nincs ezzel gond), ma volt egy összejövetel, gondoltam kicsit lazulok, és be iszogatok kívülre teszem a gondokat, és jól érzem magam, összejövetel végén, kértem egy fuvart hazáig, hiszen amikor én vagyok kocsival szó nélkül mindig haza dobom, de persze nemlegest választ kaptam mert nem estem útba, és még egy éjszakai megállóba se sikerült kidobni, pedig a ki tesz, onnan 20perc busszal az út ehelyett volt 1óra 30perc, és hplnap reggel 7től munka ismét, hogy megkeressem a pénzt, amit más elkölt.kicsit kezdem úgy érezni hogy besokaltam, és azt is hogy egy kétlábonjáró atomata vagyok...
2018. máj. 5. 01:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Az is vagy, keress más barátokat
2018. máj. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
"...kezdem úgy érezni, hogy besokalltam és azt is hogy egy kétlábonjáró automata vagyok." Nem ok nélkül, mert nagyon úgy tűnik, hogy a "barátaid" valóban annak tekintenek. És azért apád játékfüggőségével is kezdeni kellene valamit, ha egyáltalán lehet.
2018. máj. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!