Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szar az életem kedvem sincs élni?

Szar az életem kedvem sincs élni?

Figyelt kérdés

Legszívesebben egész nap innék és füveznék vagy bármit ami eltereli a figyelmem a szüleimről.

Nem bírom elviselni őket.Elvileg minden jó is lehetne, nincsenek pénzügyi gondok meg semmi ilyesmi.

De egyszerűen apám egy f-a-sz anyám meg idegesítő. 17 éves vagyok munkát keresek hogy egy olcsó albérletbe költözzek most is dolgozok de a közelbe én minnél távolabb akarok tőlük lenni.

Anyám mindig azzal b-a-szogatja apám h nője van mikor apám már egy ideje ugy néz ki hogy ha fizetne se kellene egy k-rvának. Apámnak esze meg annyi mint egy ősemberé nem is értem hogy vehették fel dolgozni tanárnak bár elvileg jol tanít. Napi konfliktusokkal már tele van a f-a-szom ha nem szívok be vagy nem vagyok részeg már rég felkötöttem volna magam egy fára. annyira zavar hogy tanulni sem tudok koliba akartam menni de már késő eddig teljesen jó volt próbáltam elviselni őket. majdnem minden szabadidőm a barátaimmal töltök de este pont akkor érnek haza amikor én. úgy örülnék ha legalább apámat elütné egy autó vagy megdöglene.


2015. ápr. 3. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

"nem is értem hogy vehették fel dolgozni tanárnak bár elvileg jol tanít"

Viszont a fiából egy piás füves kölköt nevelt. 17 évesen büszke lehetsz magadra! Ne rinyálj és füvezz meg igyál hanem boldogulj!

2015. ápr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Éld már át te is ezt pls és keress megoldást
2015. ápr. 3. 15:05
 3/7 A kérdező kommentje:
Az egyetlen boldogság az életembe ha kikapcsolok.. és az csak ezzel megy
2015. ápr. 3. 15:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Együttérzek... tarts ki még egy darabig hátha jobb lesz :)

miért nem közlöd a szüleiddel hogy bennük is tudatosuljon hogy gyülölöd öket?

2015. ápr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tudod mit mondtam nekik?

"Haljatok meg, örülnék neki, ha este lefekszetek, reggel fel nem keltek. Elmentek kocsival, de vissza nem jöttök. Este fűrésszel kéne várnom, hogy elaludjatok."

Le sem szarják.

2015. ápr. 4. 21:58
 6/7 anonim ***** válasza:

De cink... pedig aszthittem ez talán segít..

Hogy lehet ilyen egy szülö?

2015. ápr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

:) Sum 41 - Walking disaster

Ha nem mondd neked semmit, akkor ezen nem lehet segíteni. Hallgasd csak meg többször és értelmezd.

2015. ápr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!