Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális ha úgymond több...

Az normális ha úgymond több személyiségem is van, de nem úgy mint egy skizofréniásnak?

Figyelt kérdés
Például nézek, olvasok vagy érdekel a téma és az aktuális kedvenc szereplőmnek átveszem a viselkedését. De ezt már nem tudom lemosni magamról. Nem bemesélem magamnak Pl: mizofóbiás az adott szereplő akkor úgy, hogy nagyon rendetlen vagyok hirtelen nem bírom, ha valami koszos, rendezetlen vagy kupi van. Van olyan ami évekre ,,visszamegy" vagy nem jön elő és már azt hiszem, hogy ,,elmúlt" akkor hirtelen előjön. Pl: régen szerettem a Winx-et és Blum volt a kedvenc szereplőm. Akkor nagyon hasonlított a viselkedésem az övére, és ez előjött pár napja. De van olyan is amikor két szereplő keveredik egymással. Pl: Érzéketlen leszek és olyan mint egy magabiztos kapitány. Több kevesebb ideig tart. Ez miért van és normális?
2018. máj. 5. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Néha nálam is elő fordul .
2018. máj. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Író is lehetsz akár ezzel a tulajdonsággal.
2018. máj. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ez szerintem csak annyit jelent, hogy könnyen azonosulsz másokkal. Ne ijedj meg, csak még nem sikerült megtalálnod önmagad! :)
2018. máj. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. (Bocsánat, hogy ilyen későn írok.) És íráshoz remélem jó lesz mert imádok olvasni és írni.:)
2018. máj. 12. 23:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is önmagadat keresed, nem hiszem, hogy ez gáz. De ha gondolod, akkor beszélgess erről egy pszichológussal. Manapság már egy szint felett nagyon hasznos az, ha valakivel tudsz komolyabban is beszélgetni a személyiségedről. Te pedig az írásod alapján intelligens ember vagy, így megérné fejlesztened magadat.
2018. máj. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2018. máj. 22. 17:27
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy a depressziót is átvettem. :( Bár nem mondta ki pszichológus.
2018. máj. 25. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!