Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem ezt? :S:S:S

Miért érzem ezt? :S:S:S

Figyelt kérdés
Letettem minden vizsgát, végérvényesen vége a nyolcéves általános iskolai pokolnak, 2,5 hónapig nincs stressz, nincs semmi... És jövőre is jó lesz. Jókedvem van, de mégis olyan érzésem van, mintha még lenne valami, ami miatt aggódnom kell. Mintha még csak most következnének a vizsgák. Annyira idegesít. Túl görcsös vagyok. Zavar. Már nem kéne görcsölnöm. Akkor miért csinálom? Vagyis inkább hogy szüntessem be a rejtett aggodalmat a semmi iránt?
2010. jún. 14. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én hónapokkal érettségi után még tételeket magoltam álmomban. Nyilván megviselt ez az időszak, és nem tudod egyik pillanatról a másikra elengedni magad. Ez nem baj, pihenj nagyok at, azt csináld, amihez kedved van, fogj neki azoknak a dolgoknak, amikre eddig a tanulás miatt nem volt időd, és észrevétlenüól elmúlik majd ez az érzés.
2010. jún. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak a 8 általánost végezted be, vagy le is érettségiztél?

Nem mindegy. :) Én a helyedben biztos izgulnék, hiszen most lesz a gimi, de csak csatlakozni tudok az előttem szólóhoz, 2,5 hónapod van rá, hogy elmúljon ez az érzés, és hidd el egy két jó program után hamar elmúlik magától, mikor tudatosul benned, hogy még mennyi idő van. Így van ez jól.

2010. jún. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Még csak 8 általános :) Elég pocsék évek voltak, és a vizsga csak rátett, mert hatványozottan nehezebb, mint dolgozatokat írni, aztán majd lezárnak (egész éves anyag minden tárgyból, két nap alatt)...

A középsulitól nem félek, mert tudom, hogy jó suli, van, akit már ismerek onnan, és érdekel is, amit tanulni fogok. Csak valahogy még nem múltak el az eddigi hatások. :D Az érettségin meg még bőven ráérek parázni, még 5 év. :)

Köszi a válaszokat. :)

2010. jún. 14. 11:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogyhogy egész éves vizsgát kellett tenned? Magántanuló voltál?
2010. jún. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is 8-os vagyok, én is vizsgáztam, és még mindig görcsölök xd nem tudom miért van ...
2010. jún. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!