Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Teljesen összetörtem. Mit...

Teljesen összetörtem. Mit kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy 20 éves vidéki lány vagyok...

Most végeztem egy két éves képzéssel az egyetemen de konkrét terveim nincsenek a jövőre nézve. Munkanélküli vagyok jelenleg, a végzettségem pedig nem piacképes,sehová nem vesznek fel dolgozni.

Fél év alatt elvesztettem az összes barátnőmet. Van aki bepasizott, van aki elment, van, akivel csak megszűnt.

Másfél éves kapcsolatom véget ért, mert a barátom prostihoz járt, pedig mindent megadtam neki a szexben..vagyis azt hittem. Ez történt két hete, hogy kiderült. Azóta minden éjjel iszom és rengeteget cigizek. Nagyon lefogytam és folyton sírok. Nagyon szerettem. Azóta persze megbánta, de én nem tudok megbocsátani neki. Miatta nem mentem el messzire tanulni, miatta adtam fel egy csomó mindent. Most meg itt maradtam egyedül...összetörve...depresszióban.

Mit csináljak? Kérlek segítsetek!


2018. máj. 22. 08:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mint ahogy mások hibáztatásának a hibájába is sokan beleesnek.

A lényeg, hogy hibáztatás helyett a szükségleteidet, céljaidat fogalmazd meg, és ahhoz készíts "megoldási térképet". Törekedj a céltudatosságra. Önsajnálat nem segít, viszont a felelősségvállalás és a szeretet igen. Javaslom a sportot is, azzal sok feszültséget le tudsz vezetni, és nem mellesleg az alakod és a tartásod is jobb lesz.

2018. máj. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!