Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Leborotváljam a hasam és combom?

Leborotváljam a hasam és combom?

Figyelt kérdés

Nagy valószínűséggel rossz kategóriába írtam bocsánat

Kérdésem: Leborotváljam a hasam és combom?

Jön jövőhéten a barátom és hát elég ciki lenne ha szőrös hassal meg szőrös combbal várnám,nem?

Nem nagy szőrről beszélek

Csak hűt látszik ha jobban odafigyel,mivel fekete

Lány vagyok



2018. máj. 28. 17:16
 1/3 anonim válasza:
Miért lenne ciki? Ha így nem fogad el a barátod, akkor az elég nagy baj. A természetesség sosem baj és egy párkapcsolatban el kell fogadnotok egymást.
2018. máj. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem szőrtelen jobban tetszik, de nem vagyok a barátod és nagy valószínűséggel itt senki sem az :D Nem mindenki van ezen az állásponton.

Ha borotválod, akkor azzal még várj, elég gyorsan visszanő, jobb lenne valami tartósabb pl gyanta vagy epilátor és utána szúrni se fog.

Ezt neked(illetve nektek) kell eldönteni, hogy zavarja-e őt vagy téged.

2018. máj. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én borotválom, viszont nekem nagyon szőrös, nem csak ilyen kis pihék. Akkor hagynám...l.
2018. máj. 29. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!