Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most ez mi? SEGÍTSETEK!

Most ez mi? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
Olyan fura érzés.Nekem ugye nagyon fontos a hogy népszerű legyen meg hogy jjól öltözhessek.De mostanába nem is tudom utálok suliba járni mert olyan fura lett a legjobb barátnőm is.Őt kezdi mindenki szeretni,kezd népszerű lenni.Viszont én..úgy érzem hogy nélküle én nem tudok talpon maradni.Függök tőle.A fiúkhoz nem merek hozzá szólni.Nem tudom miért.Addig elvagyok az emberekkel amíg meg nem tudom róluk hogy népszerűek és utána meg teljesen máshogy nézek rájuk.Megakarok felelni nekik.Olyan rosszul érzem magam.Nem tudom mit tegyek kérlek segítsetek:(
2011. jan. 24. 21:29
 1/3 szamóca. ***** válasza:

pfff:D

attól neml esz több barátod hogy népszerű vagy, max haverod.

ne legyél ilyen felszínes, merazrossz.

2011. jan. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez 14 éves gondolkodás,nyugi mire 18 leszel egész más lesz,vagyis remélem,van akinek felnőtt korában is feltünési viszketegsége van,lásd: FKTpákó
2011. jan. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nincs feltűnési viszketekségem.Az tudod mást jelent:)

De köszi a választ.:P

2011. jan. 24. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!