Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Néhány megfogadtam, hogy...

Néhány megfogadtam, hogy tökéletes emberré válok. Lemondtam a hobbimról és szinte minden földi élvezetről, egy napon azonban mégis elbuktam. Van még remény számomra?

Figyelt kérdés

A bűnbe a kíváncsiság vitt bele, hisz még soha életemben semmi gyengédséget nem kaptam, és azt gondoltam legalább egyszer nekem is jár egy ölelés legalább, végig sem gondoltam, hogy paráználkodok, és elvesztem a szüzességemet, így egy buliban egy alkalmi partnerrel együtt voltam. Borzasztóan megbántam, és bármit megtennék a világon, hogy visszacsináljam.

Tud valaki segíteni, mit tegyek, hogy fel tudjam, ezt dolgozni? Lehetek még tiszta életű ember, vagy megyek a pokolba a halálos bűnömmel együtt.


A kérdésemre csak igaz hívők válaszoljanak, kérem!


2018. jún. 2. 20:47
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaid 2*Sü.
2018. jún. 3. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!