Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha pont az ismerkedés/kapcsola...

Ha pont az ismerkedés/kapcsolatteremtés a legnehezebb nekem, hogyan tudok ezen segíteni?

Figyelt kérdés
Nem a randevúkra gondolok - hanem általánosságban értem. Nehezen oldódok fel pl. egy társaságban, túl merev vagyok, amikor idegen emberekkel kell beszélnem, nehezen oldódok fel egy társaságban, és nem merem magamat adni, mert mindig attól félek, hogy flúgosnak fognak tartani, ha ezt teszem. Mit tanácsoltok nekem?

2013. szept. 18. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, én is így voltam. Aztán egyszer tele lett a tököm és telibeszartam, ki-mit fog gondolni. Aki idiótának néz, azzal valószínűleg később sem lettem volna jóba, aki poénra veszi vagy nem utasít el, azokkal nem is kell jópofiznom.
2013. szept. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fogadd el önmagad olyannak, amilyen vagy. Ha ez megvan, akkor nem fog érdekelni az sem, ha flúgosnak tartanak, mert lehet, hogy igazuk lesz :P :) és így egy poénnal el lehet ütni a dolgot és már be is indult a beszélgetés.
2013. szept. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
... most vettem észre, hogy egy helyen ismételtem is magam... de ne foglalkozzatok vele :)
2013. szept. 18. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!