Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent J. Gimi - hogy lehet,...

Szent J. Gimi - hogy lehet, hogy mindenki annyira jó és erős franciából, amikor a nagy többség semmit nem tanul, és ez pont a nyelv, ami az egyik legnehezebb; illetve Haller mit tanít? - gondolom, nem a heti egy osztályfőnökit.

Figyelt kérdés
2014. szept. 8. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Haller németet tanít, csak az ő osztályából senki nem választotta azt második nyelvnek. A másik kérdésre nem tudom a választ.
2014. szept. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért, mert senki se megy francia tagozatos gimibe, akinek gőze sincs a franciához :)
2014. szept. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nahát, Második válaszoló, ez nekem hogy nem jutott eszembe? :)

Na komolyra fordítva, azért egy általános iskolai nyelvtudás sehol nincs ahhoz, hogy 12.-ben az egész osztály emelt szintű érettségit tesz fr.-ból. Ahhoz azért 4 éven át bőszen tanulni kellENE, de ezt Virág-Ricsi-Dave-Macu, nem beszélve Andris-Robiról (és a maradék hasonló szorgalmas, lelkes diákról) soha nem teszi, még az írásbelijük sincs kész, nemhogy leülnének tanulni!


Köszi, Első!

2014. szept. 9. 18:51
 4/6 anonim ***** válasza:
32%

Kedves kérdező !

1. olvastad te egyáltalán az SzJG-t? Beleélted magad az ő szerepükbe?

2. Igenis franciára még a "rosszabb" tanulók is tanultak.

3. Mégis mit törődsz te ezzel? Miért nem örülsz inkább annak, hogy íródott egy fantasztikus könyv, ami leköti nem csak a tiniket, hanem még a felnőtteket is.

Inkább menj és olvass egy pszichológiai könyvet vagy mit tudom én. Azon gondolkodhatsz. Nem rosszból.

2014. szept. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

19.25-ös, azért mert benned nem vetődnek fel kérdések, mert a gondolataid egysíkúak és szegényesek, mert fantáziátlan vagy, és nem gondolkozol annál tovább, mint amit hallottál, olvastál(?), nem kell rosszindulatúnak lenned.

Konklúzió: a hozzászólásod semmit nem ért, kár volt pazarolni rá(d) az időt.

2014. szept. 13. 10:17
 6/6 Csakegylányatömegből ***** válasza:
Az egész iskola a franciára nyelvre épül rá. Haller németet tanít. Valószínűleg ha nem lennének erősek Franciából alapból nem is járhatnának abba az iskolába.
2018. júl. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!