Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért pont én vagyok a legnehe...

Miért pont én vagyok a legnehezebb?

Figyelt kérdés
én vagyok a legnehezebb a barátaim közül, és ez nagyon nyomaszt! mindig mások combját/hasát nézem, és azon kattog az agyam, hogy mennyivel könnyebbek nálam. szeretnék egy kicsit fogyni is, de leginkább elfogadni magam. valakinek van esetleg ilyesmi tapasztalata?

2017. márc. 15. 17:00
 1/2 anonim válasza:
100%
Szerintem nincs azzal semmi baj ha te vagy a legnehezebb a barátaid közül. (Valakinek lennie kell.) Figyelj a "nehézség" tehát az hogy hány kiló vagy nem jelent SEMMIT. Tudod az izom nehezebb mint a zsír, az is lehet hogy csak magasabb vagy mint a többiek vagy csak a csontozatod nehezebb. Emiatt ne keseredj el a rendes emberek nem ez alapján ítélnek meg.
2017. márc. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amikor én így éreztem magam, elkezdtem fogyni és sikeresen leadtam 25 kilót. Jobb lett a közérzetem, több önbizalmam lett és minden valahogy sokkal jobb lett körülöttem. Tiszteletben tartom a döntésed, hogy nem szeretnél fogyni, de abban is biztos vagyok, hogy túlreagálod ezt a dolgot. Megnézed a többieket, mert látod, hogy vékonyabbak, viszont szerintem ők pont letojják, hogy te ducibb vagy. Őket nem fogja zavarni, hogy te nehezebb vagy tőlük, viszont téged igen. Szerintem ezt pedig csak fogyással változtathatod meg. Ha ezt nem léped meg, akkor ugyan kis időre le tudod vetkőzni ezt a szorongást de időről-időre visszatér majd, mert egyre csak azt látod, hogy hízol ők pedig ugyan olyan vékonyak.

Sok sikert neked, remélem mielőbb megoldást találsz:)

2017. márc. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!