Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől váltam motiválatlanná,...

Mitől váltam motiválatlanná, érzéketlenné, és hogyan tudnék ebből kilépni?

Figyelt kérdés

Elkezdtem félni a jövőtől, és egyszerűen nem bírtam elképzelni hogy mi lesz velem, nem tudtam abba belegondolni, hogy hol fogok lenni 10 év múlva, úgy érzetem, hogy azt tuti nem élem meg.


Ez a gondolat még elég gyenge volt bennem, de egyszer csináltam valami meggondolatlanságot, és ebből kifolyólag elkezdtem rágni magamat, hogy hogy lehetek ilyen hülye. És sehogy sem tudtam kiverni a fejemből az esetet, és kissé leittam magam miatta.


Másnap és szurkált a dolog, de már nem az az eset, hanem önmagában a saját hibáim. Hogy miért félek az emberektől, miért vagyok ilyen stresszes, miért nem szeretnek, miért nincsenek barátaim, miért vagyok meggondolatlan stb....


Aztán elkezdtem a dolgokat beírogatni az internetre, és ez hiba volt. Régebb is csináltam ilyet, és akkor is ugyanez történt, beképzeltem magamnak hogy valamiféle betegségem van. Konkrétan most az jött le hogy szorongás -> skizofrénia. Viszont tudtam, hogy a szorongásomnak más oka van, és meg is cáfoltam magamban, a tudatalattim mégis folyton ezt a gondolatot dobta vissza. Valahogy sikerült leküzdenem ezt.


És fura mód, most már társaságban jobban érzem magam, egyik este is elmentem a barátokkal, és soha nem éreztem magam még ennyire felszabadultan.


Viszont sajnos nem lett vége a dolognak... Mostanában teljesen demotiváltnak érzem magam. Abszolút semmi nem érdekel, sokszor nincs semmilyen gondolat a fejemben, csak azon jár az agyam, hogy miért érzem rosszul magam? Mi van velem? Miért nem olyan mint régen?


Szerintetek mi lehet ennek az oka, és hogyan tudnám megoldani a problémát?



2018. jún. 11. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem úgy hogy nem túráztatod az agyad feleslegesen az önsajnálaton, hanem éled az életed, célokat tűzöl ki, elfoglalod magad. pl rakj rendet, nyird le a füvet, vegyél ruhát, tanulj meg sminkelni, sportolni, zenélni hangszeren, akármi. sokat unatkozol az a baj.
2018. jún. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokat stresszelsz. Le kell szarni a dolgokat és azt tedd,ami jólesik.
2018. jún. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem alapgond, mint minden férfinál. Nincs nő. Én is motiválatlan vagyok miatta és érzelmileg 0.
2018. jún. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Utolsó egy önsájnaltató hülyeséget írt.

Ne is legyen addig nő, ameddig egy 0 vagy.

Előbb tedd rendbe magad, érezd jól magad egyedül és utána ráérsz nőt intézni magad mellé.


És soha ne függjön egy másik embertől, hogy Te hogyan érzed magad!

2018. szept. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!