Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan, hogy valakinek...

Létezik olyan, hogy valakinek balesete volt, és ezért, , érzéketlenné" vált?

Figyelt kérdés
Egy olyan történetet írnék, ahol egy lány a szüleivel és a lovával elköltözik, de baleset éri őket. A szülők meghalnak, a ló elpusztul, egyedül a lány éli túl. Itt most gondoltam arra, hogy megússza amnézia nélkül, de a baleset miatt bezárkózik és emiatt veszti el az érzéseit. Meg gondoltam arra, hogy kómába esik, és mikor felébred, nem emlékszik semmire, és az emlékeivel együtt eltűnnek az érzései is. Szerintetek melyik lenne izgalmasabb?

2018. máj. 26. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem az első. De igazából nem veszti el az érzéseit, csak fél szembenézni az emlékeivel, és ezzel együtt az érzéseit is elnyomja.
2018. máj. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Közben végiggondoltam és tényleg jobb történetet tudnék írni ha nem esne kómába a csaj. :)
2018. máj. 26. 14:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Aki kómába esik és felkel, az nem veszti el az érzéseit. Nagy traumák, magány kiválthatnak viszont érzelmi kiüresedettséget, ami elfojtásokból ered.
2018. máj. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Battle Royale-ban van egy főszereplő, aki azért pszichopata, mert amikor terhes volt vele az anyja, balesetet szenvedett, és akkor a srácnak megsérült az a rész az agyában, ami az érzelmekért felelős. Szóval valószínűleg igen, létezik, ha olyan speciális fejsérülés éri az embert, ami pont azt a területet érinti az agyában.
2018. máj. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!