Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok depressziós?

Miért vagyok depressziós?

Figyelt kérdés
Semmi okom depressziósnak lenni. Nem rég ismertem meg egy lányt, aki már a barátnőm és nagyon szeretjük egymást. Sok barátom van akivel gyakran találkozok és mostanában újakat is szereztem. Egy jó iskolába járok és van esélyem bekerülni egy jó egyetemre. A külsőmmel is teljesen meg vagyok elégedve. Egyedül magammal vívok háborút minden második nap :( Az önbizalmammal mindig voltak gondok és elég szégyenlős vagyok új emberek előtt ami engem bánt. Régen olyan szinten volt hogy emberekkel sem mertem beszélni. Az utóbbi pár hétben sikerült szerezni valamennyit. Úgy érzem nem érdemlem meg, ahol most vagyok :( Mintha nem tudnám elfogadni hogy boldog legyek. Sose gondoltam volna hogy lehet belőlem valaki és egy álomnak tartom ezt. Most is elsírtam magam a semmin és nem tudom mit csináljak :(

2018. jún. 17. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem élvezed és becsülöd meg talán eléggé azt amid van. Túl sokat pörögsz az érzéseiden, miközben boldog is lehetnél. Két jó tanács: az élet túl rövid ahhoz,hogy szomorú légy! Az élet értékét nem a tartama,hanem a tartalma adja! Úgyhogy állj talpra, s fogadd el,hogy jó az élet,hogy olyat elértél amiről csak álmodni tudtál anno, és légy büszke! Mosolyogj. :)
2018. jún. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nálam ugyanez volt a helyzet. Aztán most se barátok, se szerelem. Csak a depresszió maradt. Te ne b*szd el!
2018. jún. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mert ma már mindenki depis, ez a menő, meg a síró fiúkák. nyugodj meg ez teljesen normális, és mindenki ajnározni fog miatta meg pátyolgatni, sőt még igazi betegségként is kezelik, wow. amúgy meg jobban teszed ha megbecsülöd amid van mert aztán majd az élet szépen elveszi tőled egyenként és lesz miért rínod
2018. jún. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
engem az nyugtatott meg, hogy elkezdtem olvasni és tanulmányozni a Bibliát. Ajánlom, hogy olvasd a [link] -t, minden napra van egy kis útravaló idézetük. :)
2018. jún. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert elfojtod az érzéseidet
2018. jún. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy depresszios ember nem ismeri el hogy depresszios és hogy beteg.......
2018. jún. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!