Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Nem tudok mit...

Mit tegyek? Nem tudok mit csináljak az életemmel.

Figyelt kérdés

20/F


Szlovákiai magyar vagyok.


Megbuktam fizikából félévben és most év végén is. 4. Vagyok, érettségi évem van, és van meg 1 év. Van lehetőség menni pótvizsgára egész félévi anyagból. Itt csak szenvedek itt az iskolán. Van középiskola végzetségem de a szakmát nem tudom csinalni. Mit csináljak? Nincs elképzelésem mit szeretnék csinálni milyen munkát a jövőben. Dolgoztam nyári szünetben tavaj gyárban, jó volt ott, csak meleg. 400€ megvolt mint iskolás részére mert még középiskolába járok. Ott 3 műszak van, nem tudom, hogy bírnám-e az éjjeli műszakot. Akkor van lehetőség menni az apummal kőműves munkát végezni, csak az nehéz és nem nekem való. Van jogsim avval valahova elhelyezhetnék de nem tudom hova. De így nagyon nehéz hogy magam sem tudom milyen munkát szeretnék végezni a jövőben. HELP!!!

Segítsetek kérlek. Köszönöm szépen a válaszokat.


2018. jún. 22. 16:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Kedves Krisztián!


Oké, felsoroltad, hogy mi miért nem megy, mit miért nem lehet/akarsz/tudod csinálni stb. Miért nem fordítod meg a dolgot: nézd meg, hogy mivel tölthetnéd hasznosan az időd a pótvizsgáig, és az elérhető elfoglaltságok közül kiváálasztanád azt, amit legkevésé utálsz? Hm? Főzz abból, amid van.

2018. jún. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!