Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezekután mihez kezdjek az...

Ezekután mihez kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok csak 8 általános végzettségem van mivel főként családi gondok miatt nem tudtam befejezni a középiskolát. Azóta alkalmi munkákból élek sehol se vagyok bejelentve és úgy érzem semmirekellő vagyok nem tudok mit kezdeni magammal. Februárban elvégeztem egy dajka tanfolyamot és hiába keresek munkát a szakmában elutasítanak: mert pályakezdő vagyok vagy mert középiskolai képesítést kérnek. Az anyukáméknál élek,nyáron a barátomhoz akarok költözni Győrbe hátha ott jobbak a lehetőségek és vele is szeretnék lakni. Ám nem várhatom tőlük -barátomtól meg a szüleimtől- hogy ők álljanak nekem mindent. Nagyon magam alatt vagyok ez miatt és senkinek nem tudom igazán kiönteni a lelkemet. Mit tudnék tenni,hogy megint a régi önmagam legyek? Köszönöm a válaszokat.

2018. jún. 29. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
es miert nem mesz el esti vagy levelezo gimnaziumba? ne hidd hogy majd Gyorben jobb lesz, erettsegi nelkul a takaritoi allasnal tobbet ne is remelj.
2018. jún. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem javasolnám, hogy újra a régi önmagad légy -hisz épp azon akarsz túlnőni, nem igaz?


Előre nézz!


Nagyobb város, több lehetőség! Keress dajka állást. Járd végig a város összes bölcsijét, és ott mindben add le a jól megfogalmazott, kinyomtatott, fényképes önéletrajzodat. Amíg nem vesznek föl dajkának, addig fogadd el a legkézenfekvőbb betanított munkát, vagy ami épp jön: csomagolás, árufeltöltés, szórólapozás, operátor stb akármi, ami be van jelentve. Használd a www.profession.hu-t álláskereséshez. A részletes keresője igen jó: beállítottam, hogy győri vagy, és 8 általánost végeztél (mást nem): 44 állást adott ki (persze ezeket neked egyesével át kell nézned, csak a szabad pozíciók számát akartam érzékeltetni). Jelentkezz be a munkaügyre is. Akárhol is dolgozol, munka mellett tanulj: az esti gimi jó ötlet. Nyolc általánost végzettekre most sincs nagy kereslet, később még kevesebb lesz. Fejleszd magad, fiatal vagy. Amíg bizonytalanok az anyagi kilátásaid, ne költs másra, csak az elengedhetetlenre, valamint tedd hasznossá magad otthon. Oszd be a pénzt -a barátodra és a szüleire is jó benyomást teszel, ha felelősségteljesen viselkedsz. Ezt a felelősségteljes hozzáállást ajánlom a családalapításban is.


Ez egy átmeneti időszak, nyugi, jobb lesz.

2018. jún. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 zebulon66 válasza:
Indulj neki ha jó barátod van majd kitart.
2018. júl. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!