Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tudnátok nekem valami jó...

Tudnátok nekem valami jó tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lehet furán fog hangozni ez az egész amit irok de szamomra ez egy eleg hatalmas ko a szivemen. Amikor kicsi voltam sosem volt jo a kapcsolatom anyukammal. Es ezáltal borzasztoam szeretethianyossa váltam. Nem tudom hogy ez osszefuggesben van e azzal ami igazabol a problemam de szerimtem ez a gyokere mindennek. Mindig az van hogy meglatol valami szep lanyt (en is az vagyok) és igy elkezdek hozzá ragaszkodni. De ez a lany mindig idosebb mint én nem is olyan kicsivel. Fel akarok tunni neki szeretnem hogy baratok legyunk.. nem tudom miert csinalom ezt. Kerlek ha tudtok valami magyarazatot irjatok. De ne olyamokat hogy hat tutira meleg vagy mert nem hiszem. Nagyon koszonom nektek

2018. júl. 3. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Anyakomplexus...Vágysz egy anya pótlékra, az idősebb nő pedig betölthetné ezt a szerepet.
2018. júl. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem anyakomplexusom van,mivel anyám elhanyagolt mindig is,és énis teljesen így viselkedek,szóval neked is ez lehet az oka.

Csak nem tudom kinek gázabb,téged biztos leszbinek néznek,engem meg csajozógépnek tartanak,pedig nagyon monogám,hűséges típus vagyok :/


Ami furcsa hogy elkülönítem a kapcsolattól,tehát ha van párom,benne nem látom az anyapótlót.

2018. júl. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szeretethiány miatt van.
2018. júl. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam hogy ilyen rövid ido alatt ennyi valaszt fogok kapni. Koszonom szepen! Legalabb mostmár tudom az okat annak miert csinalom ezt folyton.Nem tudjatok hogyan lehetne ez ellen tenni ?

Én is teljesem elkülönítem a párkapcsolattol.. biztos azért mert egy fiu sosem fogja az anya szerepét betolteni

2018. júl. 4. 10:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg keress fel egy szakembert, ő tud erről biztosat mondani. :)
2018. júl. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!