Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Erről milyen véleménnyel vagytok?

Erről milyen véleménnyel vagytok?

Figyelt kérdés

Felmerült bennem az a kérdés, hogy miért nem merek ismerkedni lányokkal.

Akármilyen szép, kedves, okos, stb. nem merek közeledni, mert:

-Mivel szép, okos, kedves, valószínűleg van párja.

-Ha nincs párja, akkor biztos tetszik neki valaki, aki nem én vagyok, mert én csak most jöttem a képbe és észre sem vesz emiatt.

-Udvarolnak már neki.

-Egyszerűen nem vagyok az esete.

Bármennyire is lennék esetleg "tökéletes", nem tudnék odamenni senkihez ezek miatt.

Mit lehet tenni ilyen esetben?

Ha megtetszik nekem valaki, aki tényleg szép meg megfog engem a kisugárzása, meg stb., akkor tényleg nagyon toppon kell legyek, hogy neki is szimpatikussá váljak és esetleg elkezdődjön valami?

Tudom, hogy a szerelem nem ilyen, meg ez az egész nem a külsőről szól, de a mai emberek sajnos így is választanak maguknak párt.

Hallottam ilyet is: a külseje miatt leszek vele, a belsője miatt maradok vele.

Ezekszerint, ha nem jövök be neki külsőre, akkor nincs esélyem sem?

Véleményeket várnék és segítő válaszokat, amik növelnék az önbizalmamat! :)



2018. júl. 5. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Akármilyen szép, kedves, okos, stb. nem merek közeledni: dehogynem. bátorság!


-Mivel szép, okos, kedves, valószínűleg van párja.: nem midig


-Ha nincs párja, akkor biztos tetszik neki valaki, aki nem én vagyok, mert én csak most jöttem a képbe és észre sem vesz emiatt.: ne így fogd fel!


-Udvarolnak már neki.: van mellette valaki? ha nincs, akkor nem!


-Egyszerűen nem vagyok az esete.:rád néz vagy nem?


Bármennyire is lennék esetleg "tökéletes", nem tudnék odamenni senkihez ezek miatt.: így nem is!

2018. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az sem kizárt, hogy annak a szép lánynak is kevés az önbizalma, vagy rengeteg olyan hibája van, amire nem is gondolsz. Végül is, senki sem tökéletes. És lehet, hogy az a bizonyos lány meg pont attól fél, hogy te megszólítod. :)
2018. júl. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!