Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nektek is szokott olyan...

Nektek is szokott olyan lenni, hogy viszonylag minden jól megy, kicsit el is bízzátok magatokat, és akkor jön valami rossz?

Figyelt kérdés

2018. júl. 6. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, de pont fordítva.
2018. júl. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Olyan nekem is amúgy. De az a ritkább.
2018. júl. 6. 21:49
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Én el sem jutok odáig, hogy kicsit elbízzam magam, mert a rosszból jön még rosszabb.
2018. júl. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oh :( és olyankor mit csinálsz? Hogyan kezeled?
2018. júl. 6. 22:28
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Úgy, hogy kénytelen vagyok elengedni a helyzetet, mivel már padlón vagyok. Onnan meg csak felfelé van út, és egyébként is minden rossz, fájdalmas történésben rengeteget lehet tapasztalni, legfőképpen önmagunkkal kapcsolatban. Szokták mondani, hogy mikor "örvénybe" keveredsz, akkor jobb, ha nem kapálózol, hanem szépen lemerülsz, azután kidob magától, és irány a felszín. Van benne valami, bár igazi örvénybe (víz) nem kerültem.
2018. júl. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kipróbálom, de nehéz nem kapálózni :( mi van, ha megfulladok? ez olyan nehéz...
2018. júl. 6. 22:45
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem fogsz megfulladni. Nem is gondolnád mire vagy képes, és mennyi tartalék erőd van... De ezt csak a mélységekben derül ki, nem a jólétben, kényelemben.
2018. júl. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Amúgy tudom, ezt tapasztaltam, amikor anyum meg tesóm meghaltak. Vagy amikor megcsaltak. De előtte akkor is ijesztő. Mert minden helyzet más.
2018. júl. 6. 22:59
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem. Erős vagy.
2018. júl. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2018. júl. 6. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!