Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gáz azon gondolkodni hogy a...

Gáz azon gondolkodni hogy a másik személy miért akar megismerni, mármint mi oka lenne rá?

Figyelt kérdés

tudom ám hogy az...


de ez van.


2010. jún. 18. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is ezen szoktam, h pl. mindig hülyeségek miatt, vagy a hátsó szándék, és általában pont bele trafálok, sajna.
2010. jún. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

de én azon h mi olyan érdekes van bennem..



máskor több szerencsét kívánok

2010. jún. 18. 01:14
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz egyáltalán
2010. jún. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem ne gondolkodj rajta, ha korrekt az illető, akkor úgy is elmondja őszintén. :)

bár te tudod, én csak mondtam, ha pedig tisztában vagy az értékeiddel, akkor ki tudod következtetni, mert nyilván a pozitívumaidért. :)


üdv

25/F

2010. jún. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz egyáltalán.Jó tudni, hogy egy embernek mik a szándékai veled. Én is ilyen vagyok és legalább egyből ki tudom szűrni ki az aki tényleg meg akar ismerni vagy van valami hátsószándéka veled.
2010. jún. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. jún. 19. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!