Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehet így unatkozni mint...

Hogy lehet így unatkozni mint most én? Meg általában egész nap.

Figyelt kérdés

Ti mit csináltok nyáron?

Én reggel elmegyek edzeni hazaérek, ha tudok akkor alszok úgy 4-5 órát. Utána általában gépezek. Ha hívnak a haverok akkor meg megyek velük a városba. Nem lehet egész nap a gép előtt ülni... Sajnos a haverok sem mennek mindig mindenhova, őkis vannak otthon. A mai nap egész nap a semmit tevésbe untam szét magam. Mentem volna a városba haverokkal, de mindenki elfoglalt volt... Edzeni sem lehet egész nap :d. Társasozásból meg ilyen fszságokból már kinőttem. Sorozatot nincs kedvem nézni. Tvzni nem szoktam. Megőrülök 💩💩💩 17/F



2018. júl. 9. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
17 évesen én már elmentem melózni, hogy ne legyek ilyen lúzer mint te!
2018. júl. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

Énis fogok menni melózni, de addig megőrülök 💩

2018. júl. 9. 22:35
 3/6 anonim válasza:
Keress barátnőt ha még nincs de igazából semmi ötletem sincs 😂🤔
2018. júl. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Képezd magad. Tanulj valami olyat, ami később a munkahelyeden előnyödre válik, mert ha már oda jutsz, hogy dolgozol, nem lesz időd ilyenekre.
2018. júl. 10. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hallottál már a munka nevezetű dologról? tudod, mikor pénzt kapsz azért hogy megcsinálj más embereknek dolgokat. nah, azt tudom ajánlani. olvasni is lehet, ha esetleg azt is akarod edzeni ami a fejedben van, ha maradt még belőle, és nem gyurmáztad apróra vagy piáltad el a hawwer0kkal.
2018. júl. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó hogy mondod. Megyek és elpiálom a maradékot.
2018. júl. 11. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!