Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tegyem vagy inkább mégse? Mi...

Tegyem vagy inkább mégse? Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve vagyunk együtt a "párommal", de igazándiból sosem mondtuk ki, hogy járnánk. A srácban minden megvan, amit egy pasiban kerestem, de van egy hibája. Kénytelen voltam rájönni, hogy ez ellenpontozza a többit. Túl tisztességes és megfontolt. Az utóbbi nem is lenne gond, én is az vagyok, bizonyos határokon belül. Bármilyen hülyén is hangzik, nekem is bejönnek a "veszélyes" pasik (szintén bizonyos határokon belül). Hagyjam el, mert nem tud igazán megőrjíteni, vagy maradjak vele? Bármennyire is szeretem, ez így kevés.
2010. jún. 18. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Figyelj! Ismertesd meg vele az igazi életet:) Ez nem azt jelenti hogy megváltoztatod, hanem hogy megvadítod kicsit. Menjetek motorozni, vagy extrémebb sportokat próbáljatok ki. Aztán jöhet a többi. Amilyeneket te akarsz.:)



púúúsza

2010. jún. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha valakit szerelemmel szeretsz, akkor azért szereted, amilyen. Ha mérlegeled a jó és a rossz tulajdonságait és kevésnek érzed, akkor valószínűleg nem mélyek az érzéseid. Azért a veszélyes pasikkal vigyázz, az ilyen pasikkal pont az a gáz, ami miatt vonzó:)
2010. jún. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem a drog-pia-rock&roll triót várom a pasitól, csak az a bizonyos érzés nincs már meg. Én mindent megpróbáltam, de egyszerűen nemet mond és mindenre van kifogása, hogy miért nem :( De meg ezért nem is szívesen dobnám ki, csak így folyton azt érzem, hogy valami nincs rendben.
2010. jún. 18. 22:47
 4/7 anonim ***** válasza:
28%

szerintem dobd ki és keress egy alkesz vad b*zit aki a fogad is kiveri ha feleselsz.

istenem, akkor egy szánalom vagy, akaszd fel magad rib*nc.

2010. jún. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Beszéld meg vele őszintén az érzéseidet. Mond el neki, hogy mire vágysz és hogy ez így miért nem jó neked. Vagy meg tudjátok oldani vagy kár egymás idejét rabolnotok.
2010. jún. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg a problémát.Őszinte beszéd legyen.Ha megért akkor változtatni fog majd magán.Sok szerencsét.
2010. jún. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2010. jún. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!