Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Még az egyetem elején megismerkedtem egy csajjal, akivel jóba lettünk, beszélgettünk (főleg face-n, az egyetemen ritkán futunk össze). Nagyon szép lány, kedves, értelmes...és van barátja.

Volt egy időszak, amikor összekaptunk, de gyorsan elfelejtettük a dolgot, és azóta újra jóban vagyunk. Nemrég feldobtam neki az ötletet, hogy egyszer suli után megihatnánk valamit, és ő egyből igent mondott, és tegnap is ő írt rám, hogy akkor ma ugye találkozunk. Meg is történt, és nagyon jól éreztük magunkat, jót beszélgettünk, sokat nevettünk...és jön a bonyolító tényező: eddig nem tekintettem többnek,mint egy csajismerős... de úgy érzem, kezd nekem nagyon megtetszeni:S És abszurd módon ez a baj. Az egyik felem azt mondja,hogy próbáljam meg a dolgot, a másik pedig,hogy etikátlan lenne valakinek a nőjére rányomulnom. (amúgy kétszer is elmondta, hogy nyáron szakítottak a pasijával, de azt is,hogy a sráctól megkérdezte, hogy nemgáz, ha találkozik velem,meg fész szerint is együtt vannak... igaz, ezt csak félmondattal említette, szal nem tudom, mennyire lehet valós az, hogy a srác tudott a dologról.)

Szóval a kérdés az,hogy mi lenne a helyes lépés? Kérek mindenkit, hogyha esetleg kritikát fogalmaz meg, azt kulturált formában tegye! Előre is köszi!


2011. nov. 15. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ezt végig se olvasom
2011. nov. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beszarok... Te vagy az első az elmúlt két napban, aki egy ilyen hosszú szöveget - egy-két jelentéktelen helyesírási hibát leszámítva - tökéletesen írt meg. Respect.
2011. nov. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :P ... De esetleg lenne a témába vágó vélemény is?
2011. nov. 15. 22:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Várnék, míg lány kezdeményez, vagy ad valamiféle jelet.

De szerintem is etikátlan foglalt nővel kezdeni.

2011. nov. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: végülis, első kérdésre igent mondott, hogy találkozunk-e... végig rám nézett, mosolygott, dobálta ide-ode haját,stb... szal lehetett látni,hogy izgatott. Én végig higgadt maradtam, szal igyekeztem ,,irányítani" a dolgokat. Igazából ahogy egyre többet mesélt magáról, a véleményéről, úgy kezdett egyre jobban ,,érdekelni"...
2011. nov. 15. 22:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Oké, akkor most várd meg míg rendbeteszi az érzéseit, és otthagyja a pasiját. Ne feledd, nem miattad kell hogy kilépjen egy kapcsolatból, haanem maga miatt.
2011. nov. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nah, ha valaki még olvassa: bonyolódik a helyzet, mert ma írt,hogy dejó lenne megint találkozni, mert ő jól érezte magát... asszem kezdek kétségbe esni:S
2011. nov. 18. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!