Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehetnék végre elégedett...

Hogy lehetnék végre elégedett magammal?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok,16 kgt lefogytam és még van hogy azt látom hogy nem fogytam semmit sem,pedig mindenki mondja,hogy milyen vékony lettem.Nem vagyok teljesen elégedett magammal.Sokszor rosszul érzem magam a bőrömben.

Hogy lehetne önbizalmam?



2018. júl. 23. 10:30
 1/4 anonim válasza:
Figyelj..ha mindenki azt mondja hogy csinos vagy akkor higgy nekik gondolom nem hazudnak..Viszont az önbizalom hiánya komoly probléma lehet, mert ha nem hiszel magadban, akkor nem tudod kihasználni a képességeidet, sok lehetőséget hagyhatsz ki ezáltal, akár olyanokat, melyek nem fognak újra megismétlődni. Bizz a képességeidben és legyél elégedett önmagadda
2018. júl. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

17 éves korodban ne fogyókúrázz, mert árt az egészségnek!

Max. akkor, ha legalább 80 kg vagy.


Nézz utána, mert az anorexia nagyon csúnya betegség. Ahogy nézem, pont az van neked.

2018. júl. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja, hogy miből gondolom?

Abból, hogy ez általános a tizenéves lányok között. Ezen kívül pont úgy beszélsz, mint aki ezt csinálja. TIPIKUS tünetek.

Na meg az is, hogy nem írod le, mekkora a súlyod.

2018. júl. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezekkel az adatokkal, amit írtál, kifejezetten sovány vagy.

Azt ugye tudod, hogy egy lánynak KELL zsírtartalék, hogy egyáltalán elinduljon a ciklusa?

A ciklus leállása az utolsó jel a lányoknál a halál előtt.

Azt is tudod ugye, hogy akik a tv-ben vannak modellek, azoknak jó része anorexiás?

Ugye nem olyan akarsz lenni, mint ők?


Nem kell többet fogynod, egy grammot sem. Ez a súly, ami most van neked, még normálisnak nevezhető... annak valahol az alsó határán van.


Ezt tartsd meg, és esetleg elmehetnél edzésre.

Az tartást adna, és jól is érezhetnéd magad.

Csak vigyázz, mert az izom nehéz, és ha izmos leszel, akár 5-8 kg-mal megnőhet a súlyod úgy, hogy MÉG MINDIG UGYANILYEN sovány maradsz!

2018. júl. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!