Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha leszoktam az alkoholról,...

Ha leszoktam az alkoholról, drogokról, cigiről akkor milyen élvezet marad az életbe?

Figyelt kérdés
Van egy kis szerencsejáték függőségem de az nem annyira élvezetes, illetve gyógyszerfüggő nem akarok lenni. A szex a külsőm és a természetem miatt teljesen esélytelen. Van bármi élvezetes az életbe?

2018. júl. 28. 09:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne, vezetes, autot, motort, valami sport ami intenzivebb akar parkour. Videojatekok talan. De kurwazni is lehet.
2018. júl. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1 köszi, csak már elég öreg vagyok ezekhez.35 éves és még jogsim sincs az alkoholista és drogos korszak miatt.

A qrvázás pedig sosem vonzott,bár biztos jó lehet.

2018. júl. 28. 09:38
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem napi 24 óra élvezet az élet, pedig nem iszom, nem cigizek, nem füvezek, nem szerencsejátékozom, nem járok prostikhoz. Az is lehet hogy pont ezért élvezetes.

Olyan életet kell teremteni hogy az ember ne kívánja az imént felsorolt dolgokat. Mert ha azok közül egyiket is kívánja, akkor valamit javítani kell az életminőségen.

2018. júl. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
"A szex a külsőm és a természetem miatt teljesen esélytelen." Ne legyél már ennyire láma, azért próbálkozz. Amúgy meg: meccsnézés, horgászás, sport, számítógépes játékok.
2018. júl. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 te mit csinálsz? Mivel töltöd a napodat, hogyan szórakozol, ami nem pia vagy drog?
2018. júl. 28. 09:52
 6/10 A kérdező kommentje:
#4 nem fogom bizonygatni, hogy milyen okádék külsőm van , de hidd el! Nem véletlenül menekültem fiatal koromba a züllésbe. Amiket ajánlasz 4/3 csak ülés és valaminek a bámulása. Nem hangzik túl izgalmasnak. Sporthoz meg már öreg vagyok és főleg elhizott és lusta. De azért köszi a választ 😃
2018. júl. 28. 09:54
 7/10 anonim ***** válasza:

ma 09:52: Városon is majdnem olyan egyszerű és kiegyensúlyozott életet élek ahogy a régi időkben a parasztember nagyapám és apám is tette.

Már diák koromban érdeklődtek az iránt hogyan bírok olyan nyugodt és boldog lenni káros szenvedélyek nélkül. Pedig egyszerű. Annyira egyszerű hogy a természet vadjai is kivétel nélkül mind képes rá. Mert nincs a természetben például drogos vagy alkoholista őz, ahogy szerencsejátékos sün sincs. A mókus sem azért részeg néha amiért az ember. Hanem mert nem tudja hogy az erjedésnek indult gyümölcstől be fog rúgni.

A modern civilizációban is lehet épp olyan boldogan élni ahogy a természetben az állatok teszik.

Teljesen le vagyok döbbenve ha mégsem ezt látom néhány ember esetében.


Van egy rokonom, aki tudod miért dolgozik a legkeményebb munkát végezve napi 10 órákat fakitermelésen és heti akár 7 napot? Hogy odaadhassa a kocsmárosnak az összeset. Igen, az össszeset. Mert olyan helyen lakik hogy élelmet lőhet magának, azért hogy ne a boltba vihesse az élelem árát se hanem még azt is a kocsmába. Hát így nem nehéz boldogtalannak lenni. Aztán mivel orvosolja a boldogtalanságát? További pénz keresésével hogy mégtöbbet ihasson. Például 1000 birkát akar tartani valakivel, de nem azért hogy otthon a maga uraként a régi idők irigyelt módos parasztembereiként élhessen. Hanem kitalálható miért, hogy a kocsmárost gazdaggá tehesse. Aztán a bekövetkezett szegénységét mivel orvosolja? 2000 darab birkával és további munkamániával? A kocsmáros nagyon meg lesz elégedve.

2018. júl. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én pc gamelek.

De ha neked nem izgalmas, akkor találj vmi mást.

Nekem élvezetes és talán ez a legkevésbé káros.:D

2018. júl. 29. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#1 vagyok par hozzafuznivalom meg lenne, ha nem vagy eltiltva a vezetestol meg leteheted a jogsit. 35 evesen max versenyszeru dolgokhoz lennel oreg. Mondok meg par dolgot, golf, fozes, zene pl gitar vagy valamit daw al alkotni pl fl studio, karaoke stb baratokkal lenni.
2018. júl. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#1 kedves 1-es köszönöm az ötleteket. Nem vagyok eltiltva a vezetéstől, de 35 után jogsit meg rutint szerezni csak kidobott pénz. Mire belejövök már rakhatom is le a kocsit öregség miatt, hacsak nem akarom veszêlyeztetni mások életét. Szintén a múltam miatt barátaim nincsenek, illetve nem is tudom hogyan kell szórakozni drog vagy alkohol nélkül. Zenéhez kreativ alkotómunkához nulla tehetségem van. Sporthoz túl szegény, öreg és kövér. A főzés talán opció lehet, a további hizáshoz. 😄 azért köszönöm a biztató hozzászólást.
2018. aug. 1. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!