Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek magammal? Kérem,...

Mit tegyek magammal? Kérem, valaki segítsen.

Figyelt kérdés

16 éves, fiatal lány vagyok.


A családomtól, a barátaimtól és a páromtól sem kapok olyan tiszteletet és szeretetet, mint, amit én nyújtok és szeretnék.


Mostanában, folyamatosan sírok, a fejem rengeteget fáj és néha halucinálok is.


A barátomnak elmondom néha mi bánt, de csak ritkán ad támaszt, ugyanúgy mint a családom és az a kevés barátom, aki van.


Kommunikálni nem tudok az emberekkel, úgy, ahogy én szeretnék. Az osztályon belül csak egy ember van, akivel néha tudok beszélni, mindenki más gúnyt csinál belőlem.


Szeretnék én is átlagos lány lenni, akit ugyanannyira szeretnek, mint másokat.

Borzalmasan érzem így magam.


Mit tudok csinálni, hogy mindenki jobban kedveljen és emberszámba vegyen?



2015. ápr. 20. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
miért gúnyolnak? ezt a szüleidnek is jelezted vagy csak a párodnak? esetleg nagyszülők nem tudnak segíteni? ha már a szüleid ilyenek
2015. ápr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért gúnyolnak.


Persze mondtam a szüleimnek, keresztanyámnak is, nagyiéknak is, de csak azt mondják, hogy ez van és ne törődjek vele.

2015. ápr. 20. 17:54
 3/10 anonim válasza:

Nem tudom mi lehet az oka annak, hogy nem tisztelnek eléggé és néha gúnyt űznek belőled mások, de mindennek van oka.

Valamiért nem olyan vagy mint amit a többiek elvárnának és ez itt a gond.

Hogy miért vagy másabb azt ennyiből nem tudom megállapítani, de szerintem nem veled van a gond ha tippelnem kéne, hanem a környezeteddel.

Ha azt akarod, hogy szeressenek akkor olyannak kell lenned mint amilyet elvárnak.

De nem biztos, hogy ez neked jó lenne, csak akkor ha te is egy átlag "zombie" akarsz lenni.

2015. ápr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

az iskola váltás is lehet egy megoldás vagy olyan iskola utáni tevékenységre járni ahova hasonló érdeklődésű gyerekek járnak ahol elfogadnak

ha súlyod miatt v más külső megjelenés miatt akkor tehetsz ellene , de szólj be te is a hallgatás sokszor csak biztatja őket mert látják nem tudod megvédeni magad

2015. ápr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
alacsony vagyok (160cm), szerintem jó a súlyom (54kg), rock zenét hallgatok, rövid, rossz kinézetű hajam van (de nem tudok tenni ellene sehogy, bármit teszek), nincs pattanásom valami sok, de nem valami szép az arcom, sportokban nem vagyok valami jó, vissza szoktam szólni nekik, nem járok velük az undokságuk miatt kirándulni
2015. ápr. 20. 20:22
 6/10 anonim ***** válasza:

suli v osztály váltás, kemény 2 éved lesz ha ez így megy tovább, nem csak sportra lehet járni, vannak szakkörök is

hajadon fodrász segíthet, ruha stílusod változtathatsz ha akarod,

2015. ápr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

hmm, fura, ezek alapján most már biztos, hogy nem veled van a baj, hanem a körülötted lévő emberekkel. Bár őket nem fogod tudni megváltoztatni..


A fejfájás meg a halucináció az lehet attól, hogy túl keveset iszol vagy eszel. Esetleg a fizikai kimerültségtől is.


Amúgy miket hallucináltál eddig ? érdekelne :D

2015. ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A halucinációk úgy jönnek, hogy ránézek

valamire és az elkezd mozogni, forogni (pl.

fotel)

Amikor a tükörbe nèzek, olyan, mintha fekete

árny állna mögöttem.

2015. ápr. 20. 21:05
 9/10 anonim válasza:

hát ez elég félelmetesen hangzik

nem ijesztő, vagy olyan sokszor van, hogy már megszoktad ?

2015. ápr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sokszor van és ilyesztő
2015. ápr. 20. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!