Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg érettségi után kezdődi...

Tényleg érettségi után kezdődik az élet?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 21:16
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Az élet akkor kezdodik, az toled fugg, hogy az eleteddel mit csinalsz, h még elettelenebb életet, vagy lazabbat, hogy utana gürizel oko iranyba, s késobb megkezded az IGAZI életet, vagy elkezdesz gürizni akar egyetemen, akar masnak dolgozol. Lényeg, hogy IGEN, tehat qrvara tanulj meg gondolkozni!!!
2010. jún. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
38%

Az élet nem akkor kezdődik meg hiszen akkor is volt élet amikor még nem voltál ezen a földön.


A saját életed pedig születésed pillanatában kezdődik és amikor meg halsz akkor ér véget.

2010. jún. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Előző: Én azt hiszem, hogy a Kérdező valószínűleg nem erre gondolt, amit írtál, az csak kötözködés, ami miatt önmagában nem ugatnék be most, de szerintem aki nem tudja, hogy a "meg halsz" helyesen meghalsz, mert az ige előtti igekötők az igével egybe íródnak, az ne okoskodjon olyan dolgokkal, amiket mindenki tud.
2010. jún. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Előző:


Elnézést a helyesírási hibákért, sosem voltam erős benne.


Ettől függetlenül megvan a véleményem, még ha te nem is fogadod el és "kötözködést" látsz csak benne.


Én kizárólag a kérdésre válaszoltam, ha a kérdező a "költözésről" kérdezett volna, akkor arra válaszolok.


Ha tényleg mindenki tudja mi az az élet, akkor kérlek mond el, neked mit jelent.

2010. jún. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Asszem értem, elozo mire gondolt. Hogy mindig, az aktualis idopontban kell élveznunk az életet... Részben igy van, csak kb az érettségi utanra teszik azt, amikor nem vagy annyira kötve az "anyuci mit mond vajon?"-hoz, meg az "apuuci azt mondta"-hoz. Ha ahoz van kedved, hogy fejen

állva hugyozzál, akkor azt teszed, és magadnak kell elszamolnod a kovetkezményeivel.

2010. jún. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Na akkor elmondom,hogy én miért kérdeztem:

Manapság 14-17 éves fiatalok mennek le egyedül a nyáron a Balatonra,buliznak,stb....stb...én itt vagyok 19 évesen,de úgymond én eddig nem buliztam,nem csináltam mindenféle hülyeséget,és úgy éreztem,hogy most már ehhez késő.kinőttem belőle,és csak a 14-18 éves koromban lehet élni,utána öreg vagyok már ezekhez.de azt mondta erre az egyik ismerősöm,hogy érettségi után kezdődik csak az élet.

akkor nem vagyok még elkésve,ahhoz,hogy 40 évesen visszagondolva ,hogy k.bas.ott jó fiatalkorom volt?

2010. júl. 2. 11:01
 17/26 anonim ***** válasza:
Nem vagy meg lekesve, nyugi!!! Vannak akiknel hamarabb kezdodik az elet, a bulizasok, a szabadsag, de te is megteheted meg azert nyugodtan. A lenyeg, hogy azt csinald, amihez kedved van!
2010. júl. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

francokat:D utánna még legyen minimum egy szakmád:D

és amikortől elkezdel dolgozni és saját lábadra álsz nah majd onnantól kezdődik az életed;)

SZTEM.

2010. júl. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Érettségi előtt még volt is valamennyi kevés életem, azóta meg mintha egy mocsárban fetrengenék... Vagy ez az élet?!
2010. júl. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én sosem fogok találkozni a élettel? :( Nekem szakmunkás bizonyítványom lesz. :D
2010. júl. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!