Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha ez történik veletek mit...

Ha ez történik veletek mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

A mai nap csak ültem a buszmegállobban barátnőmmel és kettő közös lány ismerősünkkel és beszélgettünk. Majd két ittas srác oda jött egyiket ismertem és köszöntem is neki majd a masik megkérdezte hogy nincs-e kedvem verekedni vele mert az előbb ugy kiütött egy sracot hogy ossze csullott csak.

Mondtam neki hogy nics kedvem verekedni, mire ő megkerdezte es ha fejbe rúg akkor vissza ütök?

Mondom igen mert akkor ugye önvedelemből megvédhetem magam. Aztán meg párszor mondta hogy akkor áljak fel mondtam nem nem akarok verekedni aztán hozzám akarta "vágni" a bicikliét és véttem magam majd fojtattam a beszelgetést barátnőmmel aztan oda jott a masil srác is akivel volt és ismertem szoval a becenevén szólítottam mire a srac felkapta a vizet és elkezdett arrol beszelni hogy én miert hivom a haverját a becenevén. Elmondtam neki hogy honnan ismerem meg miert hivom igy mire adott egy pofont ugy hogy a földön ültem, a haverja akit a becenevén szolitottam fejbe rúgott, aztán kaptam egy ütést is és még egy rúgást attol a sráctól aki ütött. Mind vegig ültem es nem ütöttem vissza közbe baratnőm eltolta a becenéven szolitott ismerőst hogyha felállok akkor csak egyel áljak le. Es emiatt most én gyávának es senkinek érzem magam mert nem ütöttem vissza.

Hivtam apámat hogy jöjjon be értem mert ez történt majd ketten megkerestük őket de addigra már 6-an lettek és az elobb emlitett gyerek aki verekedni akart velem az megint nekem akart jönni mire apum pofon ütötte es hatan estek neki apámnak es apám a földön volt en véttem őt hogy nehogy valami baja legyen es most egy sz*rhazinak tartom magam meg gyáva fer*gnek hogy nem ütöttem aztan annak a gyereknek ott volt az apja es azzal megbeszéltem hogy mi törtét. És elvitte a fiát meg felpofozta.

Szerintetek jogosan érzem magam egy senkinek hogy nem merek ütni és nem merek olyankor semmit se csinálni.

Vagy ti ilyenkor mit csinálnátok.



2018. aug. 18. 01:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem az volt, hogy nem mertél... Én 28 éves vagyok elég rossz környéken nőttem fel és csak egyszer inzultáltak így, de nem mertem visszaütni mert nem akartam én lenni a hibás, nem akartam, hogy ha valaki megtudja az legyen, hogy ugyanolyan barom vagyok mint akárki a környéken. Így tűrtem... Az más kérdés, hogy utána a bátyám haverja úgy befenyítette a srácot, hogy egy estét egy kukában kellet aludnia... De nem könyveltek el úgy, hogy beszari voltam. Hanem én voltam az akinek volt annyi esze, hogy eszesen bánjon el a sráccal, hogy ne legyen közöm a bajához....
2018. aug. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Így hogy te nem ütöttél, teljesen tiszta vagy. Viszont feljelentést kellene tenned ellenük. A rendőrségi kihallgatáson már nem lesz akkora szájuk. Ha nem teszel feljelentést akkor egy sikerélménynek tekintik és máskor is csinálnak ilyet vagy veled vagy mással.

És nem te vagy a senki hanem ők a társadalom kártékony hulladékai. Akiket a törvény vagy büntetni fog, vagy kényszergyógykezelésre küldi.

Volt hasonló esetem, a buszon hölgyeket zaklatott egy erősnek tűnő fickó és nem mert neki szólni senki még a sofőr sem. Én szóltam neki hogy hagyja abba a hölgyek zaklatását. Erre ököllel homlokon ütött. Én meg megmarkoltam a fülét és bevertem a fejét a busz ajtaján lévő kis ablakba azzal a céllal hogy átmegy a feje az üvegen és a kis ablakrésbe szorul hogy ártalmatlanná váljon. De nem tört ki az üveg viszont a fickó megpuhult mert belátta hogy jobban teszi ha meghunyászkodik. Erre már a sofőr is el merte kérni a bérletét és a címe is meglett a hülyének mert az egyik nő felírta papírra és átadta. Két havi minimálbérnek megfelelő pénzbírságot kapott, mert a hölgyek is feljelentést tettek ellene. De hezitált a bíróság az elzáráson. Ott már nem volt nagy pofája neki, majdnem bepisilt.

2018. aug. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy gyáva csak annyira sz@r volt a szitu és azért nem ütöttél vissza.

Hasonlóan voltam én is, bár egy szórakozóhelyen és ott voltak az ismerőseim, a barátnőm és egyszerűen nem bírtam nekimenni a srácnak aki belémkötött. Azt hiszem hogy egyszer-kétszer megütött majd elhajoltam a lábától, de fejelni se tudott mert elhajoltam.

Legközelebb 1-2 hónap múlva szembe összefutottam vele buliba menet és mondtam a haverjaimnak menjetek előre nekem ezzel a szarossal dolgom van a múltkori miatt és majd utolérlek titeket. Úgy is volt. Szétszedtem a srácot majd kilöktem az úttestre mint macskát szarni. Még szerencse hogy nem volt forgalom de ez akkor abszolút nem érdekelt. Rohadtul felcsinálta az agyam és még arról is megfeledkeztem hogy vittem magammal egy vastag húszeres kábeldarabot a bőrkabátom alatt.

Szerintem legközelebb nyugodtan kapd el és verd meg ahogy bírod.

2018. aug. 18. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb menj orvoshoz látleletet venni, és mind a hat piszok ellen feljelentést kell tenni. Szerencsére könnyű dolgod van, mivel az egyiküket még ismered is, könnyen be tudod azonosítani, könnyen megtalálják. Légy szíves minél hamarabb tedd meg a feljelentést, nehogy ezt másokkal is megtehessék.
2018. aug. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hát az ilyet én megölném.

2 dolgot tehetsz:

1: rendőrség


2: Veszel símaszkot, pár száz forint. Rendelsz 1 viperát vagy paprika sprayt és jól elkapod mindet este valami kihalt utcán.

2018. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!