Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Istenem miért történik ez...

Istenem miért történik ez velem? Ti mit csinálnátok a helyembe? (Több lent. )

Figyelt kérdés

Már vagy fél éve teccik nekem egy fiú:amikor jöttem haza a suliból,akkor láttam meg a buszmegállóban,s egyből megtetsztett,méghozzá ugyanazzal a busszal ment haza mint én.

Szerelmes vagyok belé,amikor meglátom akkor elkezd bizseregni a hasam és a vér a fejembe szökik.

Nagyon ritkán jár azzal a busszal,s ez nagyon rossz.

Magas,szép barna bőrű,fekte haja és eszméletlenül sötétbarna szeme van....imádom,de semmit nem tudok róla.

A Kék suli ott van tőlünk nem messze,s az odajáró diákok a mi házunktól nem messze lévő helyen szoktak bandázni,s egyszer amikor jött azzal a busszal mint én,odament hozzájuk,szóval köze van a Kéksulisokhoz,ezért megkértem az egyik edzőtársamat,hogy ha esetleg oda jár,akkor nyomozza ki a nevét,de eddig semmi.

A legjobb barátnőm azt mondta hogy kérdezzem meg a nevét,de én nagyon félős vagyok,és én a világért se merném megkérdezni,mert:

-nagyon félek hogy bunkó lesz velem

-hogy nem tetszek neki,ezért visszautasít és beégek előtte

-félek hogy mökögnék előtte

-nem merek a szemébe nézni,mert annyira helyes hogy egyszerűen nem bírok....

-ha én nem tetszek neki

A legrosszabb az egészben,hogy már csak egy hét van a suliból és nem fogom többet látni és nem fogok megtudni a nevét. Ha erre gondolok mindig sirhatnékom támad...

Azt is mondta az LB-m,hogy felejtsem el,de én egyszerűen nem tudom,minden egész álló nap rágondolok és nem tudom kiverni a fejemből..

Ti mit csinálnátok a helyembe? Én már megőrülök!

A válaszokat nagyon nagyon szépen köszönöm!!



2014. jún. 7. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Meg akarod kèrdezni a nevét,nem szerelmet vallani..


1) Nem utasíthat vissza mert azt se tudja hogy érdekled

2) Ha bunkó akkor annyit is ér..

2014. jún. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Első:köszönöm a gyors válaszod,de ha egy fiutól megkérdezem a nevét,akkor vajon mért kérdezném meg?

Szóval szerintem sejtené,akkor meg pláne ha van csaja....

De am igazad van,ha bunkó akkor annyit is ér,bármennyire is helyes !! Köszönöm a válaszod!!

2014. jún. 7. 21:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs más hátra mint előre szoval neked kell megkérdezni!
2014. jún. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj veletek lányokkal hogy ha tetszik valaki akkor a vele való legkisebb interakciót is kezdeményezésnek veszitek.


Egy lány vidáman elbeszélget a fiúhaverjávak de ahhoz aki tetszik hozzá sem szólna mert "nem akar nyomulni".

Ehhez képest az előbb beszélt 10 percez egy másik fiúvak..

2014. jún. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kószi.

De azért nem lenne nyomulós,mert én nem tetszek neki,én meg ott nyomulgatok?

Ha tetszenék neki akkor már ő lépett volna nem? :'((((

De én nagyon szeretem

2014. jún. 8. 08:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Latom ezt a nyomulós dolgot nem sikerült megérteni de mindegy..



Hogy lépett volna ha azt se tudja hogy ki vagy és a buszon találkoztok nagyon ritkán? Azt se tudja hogy létezel. Ez nem feltétlenül negatívum..


Amúgy meg nem szerelmes vagy. Szerelmes akkor lennél ha a belső tulajdonságait is ismernéd..ez egyenlőre csak külső vonzalom.

2014. jún. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!