Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit csinálnátok a helyemben,...

Mit csinálnátok a helyemben, ha veletek történik minden?

Figyelt kérdés
Kedden a klinikára igyekeztünk a 8 hónapos kisfiammal! A babakocsival felszáltunk a 24-es buszra, de már akkor furcsa volt, ahogy a fiatal buszsofőrke vezetett! Gyorsan, kapkodva! Még az utasok le-és fel sem szálltak, máris indította a buszt! Amikor viszont bevett egy kanyart, akkor egy pár utas nekiesett a székeknek, és az egyik néni majdnem le is esett a székéről! Már akkor szóltak az utasok a sofőrkének, hogy normálisabban vezessen!Amikor viszont a klinika elé értünk, a buszt lefékezte, én meg visítva ráestem a babakocsira, és a benne alvó kisfiamra! Én még rá is kiabáltam a sofőrre, és ő mindent látott! Amikor viszont leszálltunk, akkor rosszul lettem, mert annyira megütöttem a mellkasomat, és a fejemet, hogy rosszul lettem, és bevittek a klinika sürgősségiére! Mindenki kiabált, hogy álljon meg a busz, vagy legalább a rendszámot jegyezzék meg! Persze a vizsgálatra már nem tudta elvinni a kisfiamat! Mennünk kell mégegyszer! A férjem egyből hívta a DKV-t, hogy ki volt, és hogy mi a teendő! Tudják kiről van szó! Az egész délelőttömet a klinikán töltöttem! Minden vizsgálatott csináltak! Ebéd után kiengedtek! Látleletet nem adtak, mivel nincs belső sérülésem, és külsérülésem sem, de azt meg sem nézték, hogy a combom tiszta kék! A férjem délután 5ig dolgozik, és miután hazaért, bevitt a Kenézi kórház baleseti sürgősségiére, mert iszonyatosan fájt a fejem! Ott vártunk sokáig! Ott is csináltak vizsgálatokat, és éjjel egy óráig kellett várnunk, amíg minden papírt megkaptunk! Addig a kisfiamra a nagymama vigyázott! Másnap is iszonyatosan fájt a fejem! A baleset óta egyáltalán nem is tudok szoptatni, mert elapadt a tejem! A férjemnek azt mondta a DKV-s hogy hiába viszünk látleletet, nem érünk vele semmit, mert a sofőr mindent letagadott, és neki senki sem szólt, hogy baj van, pedig egyértelmű voltam, amikor elestem, mindenki látta, és hallotta is! Nagyon mérges vagyok, hiszen a kisfiamnak is baja lehetett volna, és már nem tudom szoptatni sem egy ilyen hülye miatt! Azt mondták, hogy keressünk tanukat, és ha ők elmondják, hogy mit is láttak, akkor talán lesz belőle valami, és a sofőr nem tud tovább semmit sem tagadni!
2010. jún. 17. 08:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
17%

Ez nagyon szomorú, de nem lehetne normálisan, a mondatok végén ponttal írni? A magyar nyelvtan szabályai szerint?


Egyébként tegyetek panaszt a látlelettel, de kétlem, hogy valami történne, hiszen leszállás után lettél rosszul, látleletet akkor nem is adtak, külső és belső sérülésed nem volt amikor az orvos megnézett.

2010. jún. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%
Jelemző, DKV. Akkora tuskók dolgoznak ott hogy hihetetlen.
2010. jún. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
64%

Igazat adok az előttem szólónak.Már megbocsáss,de borzasztó idegesítő a stílusod.Nem vagyok pszichiáter,de nekem az jön le a felkiáltójeleidből,meg a kétszavas mondataidból hogy egy hisztérika vagy..."baleset" "elapadt tej" meg "látlelet amin nem láttak semmit" mindezt egy fékezés miatt.

Ne haragudj de szerintem ez teljesen komolytalan.

2010. jún. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
73%
Már ne haragudjatok, de ha ideges lennék én is lesz.rnám a nyelvtani szabályokat...Tegyél panaszt,azonkivül sajnos nem tudom mit tehetnétek...:((
2010. jún. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem túldramatizáltad a dolgokat, egy ilyen "megütöm magam dologtól" nem kell sürgősségire menni azonnal... Hogy nekik azt mondod az más dolog, de legalább itt ne nagyítsd fel a dolgokat!
2010. jún. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
23%
És mindez egy eséstől? Nem hiszem, hogy ilyen volumenű problémát -amilyennek te leírtad- más nem jelentett!
2010. jún. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Kedves 8:48as!!! Te nem lennél hisztérika, ha veszélyben lett volna a gyereked? Ja, és már a buszon is rosszul voltam, de abban reménykedtem, hogy jobban leszek, el fog múlni, és elvihetem a gyerekemet az orvoshoz, de nem így lett!!!! A szoptatás pedig igen is fontos egy anya-gyermek kapcsolatban, de az a véleményem, hogy aki ilyen véleménnyel van, annak még gyereke sincs, ha te is elveszítesz két gyereket, nyilván te is féltenéd azt az egyet még a széltől is!!!!
2010. jún. 17. 09:08
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem én mentem a sürgősségire, hanem a mentősök vittek be! Teljesen más tészta! Annyira megütöttem a mellkasomat, hogy nem kaptam levegőt, és amikor leszálltam, akkor estem össze a babakocsi mellett, és eszméletlenül vittek be, szóval nem túloztam el semmit!!!
2010. jún. 17. 09:11
 9/25 anonim ***** válasza:
Épp írtad, hogy a buszon is rosszul voltál... Akkor nem biztos, hogy az ütéstől kellett neked kórházba menni. És máskülönben is, aki itt tud színészkedni, az a mentősök előtt is tettetheti, hogy istenem milyen belső fájdalmaim vannak. :D
2010. jún. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

8.48-as vagyok 3 gyerek anyja és orvos.


nem kellemes ami veled történtg, de teljesen egyértelmű, hogy túldramatizálod. Egy babakocsira borulástól, mégha be is kékül a combod, nem fog fájni a fejed (ahhoz a fejedet kellett volna nagyon beütnöd) és nem apad ela tejed (ha beütötted volna az egyik melled, abban alakulhat ki gyulladás ami csökkenti a mell mennyiségét, de akkor annak nyoma is lett volna, tehát felveszik a látleletben)

Én is utaztam, nem 1 hanem 3 gyerekkel is. utaztam bolond buszsöfőrrel is. Soha nem történt semmi, mert még kiskoromban megtanultam,hogy kapaszkodni kell.

Valószínű igazad van, hogy a sofőr megengedhetetlenül vezetett, igen, figyelmeztetni lehet a BKV-t, de a történeted egyéb részének ehhez semmi köze.

2010. jún. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!