Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem vagyok elég jó...

Miért nem vagyok elég jó senkinek és sehova?

Figyelt kérdés
Szerintem kissé depressziós vagyok. A világ legrosszabb és legszerencsétlenebb emberének tartom magam. Már felnőtt vagyok, de úgy érzem a gyerekkor máig kihat az életemre. Az iskolában sokat bántottak, csúfoltak, nem nagyon voltak barátaim sem, vagy ha voltak ők is kibeszéltek a hátam mögött. A mai napig sem kapom meg a tiszteletet sem sehol. Párkapcsolatom sem volt még soha, és ahogy az idő telik egyre inkább szégyellem magam egy férfi előtt. Főleg 26 évesen. Facebookon is azt látom hogy mások milyen boldogok csak én nem. Egész egyszerűen utálom magam.
2018. aug. 20. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Nő vagy, vagy férfi?
2018. aug. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne hagyd, hogy a múlt tönkretegyen! Kezdj el dolgozni - ha még nem dolgozol, vagy keress új melót! -, ismerkedj, keress egy jó hobbit!

Akiről meg azt hiszed, milyen boldog, ez csak kirakat... csak a facebookon boldogok, valójában nem biztos... tudod, sokat számít a látszat egyeseknek!

2018. aug. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem menj pszichológushoz.

A Facebookon mindenki csak a jó, boldog oldalát mutatja, rengeteg olyan embert ismerek, aki a Facebookra kizárólag mosolygós, boldog, szép, szexis képeit rakja fel, míg a való életben feszt csak idegroncs és boldogtalan.

A közösségi oldalak nem mutatják az élet valódi oldalát, csakis a szép oldalát.

2018. aug. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Közösségi oldalon (ahogy előttem írták) mindenki a legjobbat mutatja, bajukat, bánataikat, problémáikat bizalmasan beszélik meg másokkal.


Ha a múlt minden nap kísért, a bántások emléke gondolatban mindig veled van, akkor pszichológust (vagy pszichoterapeutát) tudnék javasolni, akivel ezt le tudnátok zárni.

Én is hasonló helyzetben vagyok egyébként, sajnos. :-( A múlt fájó emlékeit nem könnyű lezárni, elfelejteni...

2018. aug. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A gyerek korom nekem is hasonló volt. A Facebookot szrd le kamu az emberek 99% amit fel tesz. Jelenleg 21 éves vagyok. Nincsennek barátaim mert felesleges csak a baj van velük. Ez bebizonyosodott évek alatt. Ki zárok minden szart az életemből minden köcsög embert és így túlélem. Én már így fogok meghalni csaj nélkül de már bele törödtem. Ezt érdemlem. :D Igazából azt tudom tanácsolni hogy. Nyiss a világ felé és a világ is fog nyitni feléd. A szrt ignoráld zárd ki fosd le taposd el. Ami pedig jó azt élvezd ki és TE legyél jó ember. Senki se érdekeljen TE legyél jó. És egyszer megkapod azt amit megérdemelsz :)
2018. szept. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!