Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Itt zokogok, az ágyamon, hogy...

Itt zokogok, az ágyamon, hogy sehova sem hívtak meg Szilveszterre. Ennyire nem vagyok fontos senkinek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen ilyen magányosan még nem éreztem magam. Látom facebookon, hogy mások készülnek a bulira, a párjukkal vannak. Én meg itthon depressziózok.
2014. dec. 31. 16:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Hány éve vagy?
2014. dec. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
26/F
2014. dec. 31. 16:39
 3/28 anonim ***** válasza:
Hát sajna ez van velem is, megértelek :'(
2014. dec. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Kapcsold be a TV-t és keress valami műsort! Én is 26/F vagyok és én sem megyek sehova bulizni, igaz nem szeretnék négykézláb hazajönni. Mondjuk nekem amúgy sem volt jó évem, nincs mit ünnepelnem. Helyette inkább megpróbálok nem tudomást venni arról, hogy Szilveszter van.
2014. dec. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
23%
XD Ennyire extrovertált vagy? :D Szegény. na, tényleg sajnállak. Szegény...
2014. dec. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem hívnak? És te hívtál meg valakit? Van, akivel szívesen szilvesztereznél? Hívd fel! Még nem késő csatlakozni egy buliba!


Ne légy már ennyire TUNYA! (De tényleg ne. Attól csak rosszabb lesz.) A lehetőség nem az öledbe pottyan, hanem tenni kell érte! Keress valamit, valakit.


Ha látod, hogy valaki FB-n buliba készül, kérdezd meg, vagy hívd fel, h zárt körű, vagy +1 (azaz te) belefér-e még?

Ha valahova kapsz meghívást, akkor meg kérdezd meg, hogy mit vigyél. Ha nem mondanak semmit, akkor is vigyél valami innivalót (akár ivólevet), hogy ne teher legyél, hanem egy partner a buliban.


Ennyire egyszerű a dolog!

2014. dec. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
66%
Nem bántásképp, de mi lesz veled, ha egyszer majd megkapod az első komoly pofont az élettől, ha ilyen marhaságokon bőgsz felnőtt férfi létedre?
2014. dec. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Úgy fest, hogy én már csak ilyen számkivetett vagyok.
2014. dec. 31. 16:43
 9/28 anonim ***** válasza:
55%

ne búsulj, elleszünk (mi itt még egy páran)

Szerinted ők miért nem depressziósok?

[link]

2014. dec. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Oszd meg facebookon hogy buli lesz nalad jo sok piaval. Akkor majd az lesz a baj hogy tul sokan lesznek :D
2014. dec. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!