Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim nem engednek el...

Szüleim nem engednek el sehová. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha kérdezem szüleimet hogy elmehetnék e barátomhoz,Diszkóba, vagy akár házibuliba, azt mondják nekem nem. 17 éves vagyok nem kell már engem kezelni hiába is mondom nekik nem mondanak rá semmit. Szerintetek hogy mit tegyek mit csináljak hogy elengedjenek?

17L



2017. ápr. 26. 14:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%

Hát ez durva. Miért nem engednek? Féltenek? Vagy egyszerűen azt mondják nem?

Hát én biztos elmennék, nem zárhatnak be.

De ha féltenek akkor mond meg nekik hogy nem esne bajod.

2017. ápr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
mit tegyél? ne fogadj szót. 17 éves vagy, jogilag házasodhatnál, gyereked is lehetne. akkor hadd menj el szórakozni ha úgy van kedved.
2017. ápr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Veremhívj válasza:
53%
idősödj
2017. ápr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
utolsó igazad van, ezzel az erővel akár már külön is élhetne és eltarthatná saját magát is igaz? Gondolom ezt is odagondoltad csak elfelejtetted leírni.
2017. ápr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Dehogy házasodhatna csak úgy. Szülői beleegyezéssel lehet 16 éves kortól.

Kérdező! Én is így voltam...a 18. szülinapomon is csak éjfélig akartak elengedni. :'D

A megoldás az volt, hogy érettségi után elköltöztem. Sajnos amíg otthon laktam hiába kértem bármit. Több, mint 3 éve voltunk már együtt a barátommal és egyszer sem voltak hajlandóak megengedni, hogy nálunk aludjon vagy éppen én náluk.

Ennek a fene nagy tiltásnak pedig csak az lett az eredménye, hogy megtanultam hazudni nekik.

2017. ápr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%
Azt csak te tudhatod, hogy miért nem bíznak meg benned.
2017. ápr. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%

az egy dolog, hogy nem engednek el. engem inkább az aggaszt, hogy ezt egyesek megfogadják :)


milyen generáció az ilyen?

2017. ápr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
Atyaisten. Megjött a sok agyhalott :D 17 évesen ti a szobátokban ültetek nem? Idióták. Erre már szavakat nem találok mennyi barom ember van ezen az oldalon. 0%-ra lepontoztok hát gratulálok :D
2017. ápr. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%
Azért pontoztunk le, mert ilyen a hozzáállásod..17 évesen még igen is megmondhatják neki mit csináljon, és a normálisabbja ezért nem is panaszkodik, nem vágja rájuk az ajtót..vagy ha igen, akkor képes önmagát eltartani..gondolom te is max 17 vagy utolsó hogy ekkora a mellényed.
2017. ápr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Jaj hagyjad már...nem a középkorban élünk. 17 évesen buliztam, eljárkáltam otthonról és egy normális ember lett belőlem. Nem mondtam egy szóval se hogy nem mondhatják meg neki mit csináljon, csak annyit hogí nem zárhatják be és ebben igazam van. Ti 17 évesen otthon ültetek a szobátokban? És ha nem akart anyu apu elengedni ez tetszett is engem? Sok álszent ember.
2017. ápr. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!