Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért számít ennyire a kor?

Miért számít ennyire a kor?

Figyelt kérdés
Én 14/L vok. De nem ez a lényeg. Hanem, ha körül nézek látok rengeteg hülye embert, akik esetleg idősebbek nálam. Múltkor olyan 17 éves sráccal, beszéltem aki teljesen lesz@rta a tovább tanulást, vagy egyáltalán a tanulást. Mert, hogy az élet magától beindul majd. Még is engem gyerekeznek le a korom miatt... Érett vagyok elégé. Többen mondták h olyan vagyok külsőleg és belsőleg is mint egy 17-18 éves csaj. Mit tegyek? mm. olyan zavaró h be skatujázzák a korokat és lenéznek emiatt. (Most nem azt mondom h a 14 évesek hűdenagyok mert nem, az átlag tényleg elég tudatlan, gyerekes.)
2010. jún. 21. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Tudod ez az élet engem meg lepontoznak ha odairom hogy 13 éves vagyok.
2010. jún. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan osztályba kerültem,ahol az a "menő" ha valaki cigizik,piál,füvezik,lóg a suliból és nem tanul.Na ennek meg is van az eredménye,rengeteg volt a bukás,a tanárok utálják az osztályunkat,mert rosszak vagyunk és utálnak bejönni hozzánk órára.A tanáriban mindennap beszélnek rólunk,alig van olyan tanár,aki mellettünk állna...A többiek ezen röhögnek.

Ellenben én jól tanulok,nem lógok,nem cigizek-füvezek,alkoholt mértékkel fogyasztok és jól tanulok.Tudom,hogy most kell tennem azért,hogy az életben elérjek valamit.Most sokan nevetnek rajtam,de majd megfordul ez a dolog.Mert ha most nem tanulnak,bukdácsolnak akkor hogy fognak leérettségizni?Pedig manapság már az érettségi is elég alap dolog...Amikor majd kukásoknak és utcaseprőknek lesznek jók,majd én nevetek rajtuk,hogy az ő elméletük idáig jutatta őket,közben én,talán egyetemista/főiskolás leszek és lesz munkám.

15/L

2010. jún. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Helyesírás - NO COMMENT

Kik mondják, hogy egy 17-18 éves csajra hasonlítasz?

Az átlag elég tudatlan, gyerekes? Mindegyikük ugyanazon a véleményen van, mint te: hogy érettebb a koránál. Én is így gondolom, mert én sem vagyok ám sokkal idősebb nálad, de legbelül tudom, hogy alaptalan az egész (bár tényleg vannak, akik később, és vannak, akik korábban érnek).


A "majd beindul valahogy"-felfogáshoz: nekem általánosban nagon könnyű volt a tanulás, nem csak a tananyag miatt, hanem azért, mert le tudtam ülni tanulni. Aztán olyan 15 éves koromtól már nem ment... Majd rájön az a fiú, hogy nem így működik az egész, csak kell neki 1-2 pofon az élettől. Ez nem az éretlenség jele.

16/f

2010. jún. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Respect, 11:10-es ;D
2010. jún. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is 14 éves lány vagyok.

Egyálltalán nem gondolom,hogy éretebb vagyok,mint a 14 éves korosztály.Csinálom azt ami a dolgom.

Tanulok,játszom.


Igazából nemis érdekel,hogy érettebb vagyok-e,mint más és,hogy mit gondolnak az emberek rólam.Azt utálom ha a korom miatt lenézznek és nem hisznek nekem.

Tény,hogy a 14 éves korosztály többsége iszik-cigizik és semmisem érdekli,de vannak kivételek,csak ezt mindenki feledésbe veszi és lényegtelené vállik.

Igenis sok okos 14 éves gyerek van csak valahogy rájuk sohasem tér ki senki,csak azokra akik isznak.

Például a médiában is csak az szerepel,hogy egy 14 éves magyar lány terehbe esett ,de az,hogy mondjuk egy 14 éves magyar lány xp világbajnokságon első lett az hol szerepel?Érdekel valakit?NEM!

És engem ez zavar valaki,hogy aki megérdemelné a dicséretet és a figyelmet az feledésben van.

Viszont az aki nem érdemli meg,csak iszik-füvezik és egyebek arra mindenki kíváncsi.


Bár ilyen az élet,javulni ez már nem fog.Közdeni kell.

Ezen az oldalon is rengetek olyan fiatal gyerek van aki dicséretre méltó és mégis mindenki leszólja őt és piszkálja.

2010. jún. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
SkatuLYázzák, gyermekem, skatulyázzák. Nem baj, kicsi vagy még. Majd megnősz ne félj.
2010. jún. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amúgy a 11:10 igen jól beszélt. Tiszteletem!!!!!!
2010. jún. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Úgyszint 14 éves lány. Szerintem mondjuk a kortól nem sok minden függ, attól hogy x éves vagy még nem kell érettnek vagy éretlennek lenned. Vannak 14 éves idióták, meg 44 éves idióták, 0 összefüggés.

És hogy a kor miért számít, azt meg végig lehet gondolni... Te nem tartasz egy 10 évest pisisnek? Pedig az ember már 10 évesen is hú de nagynak képzeli magát...

(Ha annyira zavar, hogy a kor számít akkort hagyd abba az általánosítgatás, hogy milyen az átlag 14 éves, akkor talán más is abbahagyja...)

2010. jún. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

14/f lettem most pénteken.

És hát előtte ismerkedtem meg néhány 16-18 éves lánnyal-fiúval. Külsőleg és belsőleg sem kételkedtek a koromban. De amint jóban lettem velük mindenkinek elmondtam a valódi életkorom. Először úgy éreztem, hogy már nem is vesznek komolyan, de tévedtem. Gördülékenyebben beszélgetünk mint valaha :D

2010. jún. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pici vagy Te még ehhez. :)
2010. jún. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!