Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki mit álmodott az éjszaka?

Ki mit álmodott az éjszaka?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 10:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Elég nagy h.ülyeséget.

Lényegében a múltat álmodtam meg,olyat,ami már megtörtént.

Azt álmodtam,hogy újra 14 éves vagyok,és anyám rájött,hogy dohányzom.Elég rossz volt,mert álmomban féltem,hogy mit fog mondani anyám meg apám,vagy mit fog csinálni,de apám nem is foglalkozott vele(ahogy a valóságban volt,nem érdekelte,ő is dohányzik)anyám pedig adott pár feltételt,de elnézte,még csak nem is kiabált.

Érdekes volt újra átélni azt,amit évekkel ezelőtt.

21/L

2010. jún. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem emlékszek rá.
2010. jún. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azt hogy fuldokoltam. És lám tényleg fuldokoltam...
2010. jún. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem emléxem
2010. jún. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon össze-vissza álmom volt.

Találkoztam egy sráccal és segítettem neki elsimítan a dolgokat.Rávettem,hogy ne haragudjon a lányra,bár igaz,hogy mással is kavar.Elmondtam neki,hogy ő jobban illene a lányhoz és hogy többet foglalkozik vele szerintem.Aztán azt is elmondtam neki,hogy nekem bejön,de direkt nem léptem semmit,mert nem akarok a lánnyal összeveszni.Közbe mi smároltunk,meg megölelt,ami nagyon jó volt:) De ugye nem lett semmi belőle.Aztán másnap hívott a fiú,hogy beszélt a lánnyal és minden rendbe vak köztük,megköszönte a segítségemet.Aztán találkoztunk 3-an és azt mondta a fiú,hogy mondjuk el a lánynak az egészet,megérdemli,hogy őszinték legyünk hozzá.Én összevesztem a fiúval mert azt gondoltam a csókos részt is el akarja mondani...aztán nem is szóltam semmit ő elmondta az egészet és a lány megölelt és ő megköszönte,hogy segítettem.

Aztán a lány másik pasijelöltje totál összezuhant,hogy nem őt választotta és őt is vigasztalni kellett volna.Mi sétáltunk 3-an és összefutottunk a másik sráccal...A két fiú egymásnak esett és alig tudtuk a lánnyal szétszedni őket.Aztán beszéltem a másik fiúval is,hogy ezzel nem old meg semmit meg ilyenek erre felpofozott engem.Akkor odament megint a másik srác (aki nekem is bejött) és megvédett,megint összeverekedett a fiúval.Aztán a lánynak feltűnt,hogy megvédett meg ilyenek és megkérdezte hogy mivolt ez.Akkor elmondtuk neki,hogy bejött nekem a srác és smároltunk,amikor beszélni akart velem.Először dühös volt a lány,de aztán nem vesztünk össze,mert rájött,hogy lényegében ő is ezt csinálta a fiúkkal.

Aztán felébredtem és rájöttem,hogy hasonló szituba van egy csaj,akit utálok,mármint,hogy 2pasi egyszerre-nem tud dönteni...xD

15/L

2010. jún. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én azt, hogy a volt padtársam Dude(ma az életben pedig jó barántőm), csinált rólam titokban egy videót, és elég cinkesre összevágta, aztán MMS-ben el mindenkinek a munkahelyen, egyetemen, meg a Youtubra is ment föl...


És egész nap bujkáltam, meg nem bírtam elhinni, hogy ez történt; a legjobb barátnőm élettársa jár velem egy suliba, és álmomban Ő védett meg, meg vígasztalt...


Később az álmomban, meg elkezdtem beszélgetni Dude-del, és kiderült, hogy nem Ő volt az, aki fölrakta.


Utána elmeséltem a barátnőm szerelmének, megtaláltuk a barátnőm szekrényében a filmet, meg a laptopon találtunk böngészési előzményeket.


Kiakadtam, elrohantam.


És a barátnőm pasija utánam jött, és megcsókolt...


Durva volt... Meg rossz...

2010. jún. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
11:36-os vagyok... Te mit álmodtál?
2010. jún. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

pfúúú,ilyen őrültséget rég nem álmodtam :S

nem mindig emlékszem reggel az álmaimra,de ezt nem fogom elfelejteni :'D.

Szóval anyummal menekültünk Várnagy Előd elől (JóbanRosszban.) és addig futottunk amíg valahol külföldön lyukadtunk ki és ott bementünk egy házba ahol letusoltam,és közben meg akkor benyitott Előd és aztmondta hogy rendelt nekem kekszet xD és behozott egy nagy doboz csokiskekszet,ami finom volt.Olyan furcsa álom volt..:D..aztán miután megettem,megint futott utánunk,valami másik pasassal,én meg elbújtam egy kukába.Na,ott már nem találtak meg.:)

2010. jún. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
amióta kis gyerekeim vannak, még nem is igazán volt időm arra, h álmodjak. ha pedig mégis álmodok valamit, azt tutira el is felejtem, mert hirtelen ébredek, nem érek rá lustálkodni. nem érek rá azon agyalni, álmodtam -e egyáltalán.
2010. jún. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A suliban megláttam a legjobb barátom és úgy megöleltem, hogy nekidőltünk a falnak :D
2010. jún. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!