Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért utalom a vilagot? Es ha...

Bolcs vagyok kérdése:

Miért utalom a vilagot? Es ha ez egy mentális betegség vagy barmi fele kémiai zavar akkor mi az?

Figyelt kérdés
Utaom a vilagot vagyis nem is biztos hogy a vilagot inkább csak az embereket.Sok csalódás ert az eletembe és nem így képzeltem el a vilagot mint ha az a rózsaszín kod ami a világon volt lehullana és latom az igazi valojat csalódott vagyok a világban az emberekben abban amit az emberek nagy resze kepvisel és egyszerűen egy permanens szorongást vált ki belolem amit sehogy se tudok le vetkozni (félreértés ne essék nem minden evett utalok)
2018. aug. 24. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenki útálja ebben a rohanónak mondott világban, csak próbálunk örülni neki különböző képmutató magatartásokkal.
2018. aug. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sokan nem szeretjük, mert nem vagyunk igazán boldogok. Ha azok is leszünk az érzés nem tartós.

A boldog világ nem ilyen, de ezt mi a létra aljan nem tudjuk befolyásolni. Törekedni kell itt is a hosszan tartó boldogságra. Az utálattal nem oldasz meg semmit, az sosem segít.

2018. aug. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden ember önmgáért felel, az h ki milyen, az egy dolog. Ne utalattal tekints a többire, hanem sajnálattal, hogy ők nem azon a szinten élik meg az életet, amin te.
2018. aug. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!