Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak azoktól kérek választ a...

Csak azoktól kérek választ a kérdésemre, akik rendszeresen nézik Rubí, az elbűvölő szörnyeteg című sorozatot! Szóval én inkább Maribel tipusú lány vagyok, éppen ezért szeretném Rubi viselkedését átvenni. Helyes ez? Hogyan tegyem?

Figyelt kérdés
Szóval, visszahúzódó lány vagyok, akit mindenki hülyének néz, beszól neki és hasonlók. És ebből már elegem van! Ki akarok törni, nyitott és határozott akarok lenni, akárcsak Rubí, vagyis inkább az őt alakító Barbara Mori. Hogyan valósítsam meg? Milyen tulajdonságokat vegyek magamra? A külsőmmel nincs gond, egy nap a városban, és különben nézek ki, mint Rubí.
2010. jún. 21. 18:55
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
A kisugárzása megfogott! Szeretnék én is úgy viselkedni mint ő...csodálatos!!!
2010. jún. 21. 18:57
 2/24 anonim válasza:
Nem nézel egy picit sokat TV-t? am ha akarsz járni/du*ni írj privit:D
2010. jún. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nme nézem a rubit, sztem te se nézd! KÍÍÍTOsz
2010. jún. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
ne akarj az életben is színészkedni, csak egyszer felejted el a szöveget, és összeomlik az egész színház :D
2010. jún. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Csak PRO-kat írjatok, a KONTRA-sok le se írják amit gondolnak!!!
2010. jún. 21. 19:07
 6/24 anonim válasza:
Barbara Mori mindig határozott volt,hidd el!!Ha te is az akarsz lenni,akkor a TV-t felejtsd el(főleg a kereskedelmi csatornákat),mert azzal az ellenkező hatást éred el.Rubi a tévét bámulva lett sztár?!Foglalkozz inkább magaddal!!Úgy sikerülhet!
2010. jún. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nah ez már halad a normális válazs felé. Nem azt kértem, hogy rúgjatok seggbe, hanem hogy mondjátok el, hogy szerintetek én hogy rúghatnám magam seggbe! Persze csak képletesen!
2010. jún. 21. 19:10
 8/24 anonim válasza:
Ha tényleg jól nézel ki és hülye se vagy,vegyél pár szexi cuccot és a pasik imádni fognak,ennyi.
2010. jún. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Értsd meg, a pasiknak így is tetszem, de csak külsőleg. Hiányzik belőlem az önbizalom ugynis. Ezt a hibámat szeretném kijavítani.
2010. jún. 21. 19:16
 10/24 anonim válasza:

Ja,és még valami:ha beszólnak,ne hagyd magad!Mindenkinek van gyenge pontja csak figyelni kell.Viszont túlzásba se vidd,mert akkor te leszel a "hisztis pi...",nem kell,hogy mindig tiéd legyen az utolsó szó.

PS:Most se kellett volna minősítened a válaszolókat,mert minek úgyse változik semmi ezügyben:)Sok sikert!

2010. jún. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!