Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egészséges-e ha az embernek...

Egészséges-e ha az embernek van olyan titka, amiről senki sem tud, és senkinek sem mondhatja el?

Figyelt kérdés
Legjobb barátommal és anyumnal is mindent megbeszélek, mindig, de van egy dolog, ami amúgy nem nagy ügy, de nem visz rá a lélek, hogy beszéljek róla. Valaki vagy inkább valakik megaláztak, és olyan szégyenérzet van bennem, mintha én tehetnék róla, de tudom, hogy nem így van. Nagyon nyomaszt a dolog, hogy nem tudom kimondani, de félek, hogy a csoporttal értenének egyet...
2018. szept. 2. 15:13
 1/1 tothatis válasza:
Én úgy gondolom, hogy könnyebb lenne neked is ha megbeszélnéd valakivel. Ez egy komoly téma, és ha tényleg jó kapcsolatban vagy anyuddal akkor érdemes lenne megpróbálni. Sok sikert!!
2018. szept. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!