Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a legnagyobb vágyad életedben?

Mi a legnagyobb vágyad életedben?

Figyelt kérdés
Légyszi tényleg komoly válaszokat.
2010. jún. 22. 02:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%
sikeres, elismert ember szeretnék lenni a művészetben.
2010. júl. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

a legnagyobb vágyam az,hogy megcsodálhassam a tengert teljes közelségből...odavagyok a szigetekért,tengerekért,óceánokért.


a másik vágyam pedig, hogy kimehessek a világűrbe.tudom furán hangzik,de tényleg ez a vágyam.kiskorom óta vonzódom ehhez a témához.mindig az eget bámulom,csak sajnos mostanában nincs annyi csillag mint régen volt:S:(


18L

2010. júl. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

a vágyam az, hogy gazdag lehessek és segítsek az állatokon,szegényeken.

sok vágyam van,nemcsak ez az egyetlen pl az is még, hogy világot láthassak persze nem egyedül.

hogy én is legyek valaki akit elismernek,és szeretnek.

legyen mellettem valaki aki tiszta szívéből szeret.

stb..

eddig egyik sem valósult meg.de ami késik nem múlik.

19l

2010. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Örökké fiatalnak lenni :) Legszebb kor,egész életemben.
2013. jún. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy hatalmat szerezni! :DD XD

De vajon miért pont erre vágyok, amikor úgyis lehetetlen, ráadásul rajtam kívül nem lenne jó senkinek sem? =/

2021. jan. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szagolni egy jó csaj seggét bugyin keresztül, plusz a csizmájába beleszagolni használat után! 🤩🤩🤩
ápr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!