Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mi az élet értelme?

Szerintetek mi az élet értelme?

Figyelt kérdés
Mi motivál,éltet benneteket,mi az ami életben tart?
2018. szept. 8. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Az élet értelme az, hogy értelmet adj neki.
2018. szept. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Engem az álmaim tartanak életben, az hogy eljussak oda hogy elvégezzem az egyetemet es tudjak segíteni az olyan embereken akiknek szüksége van pszichológusra.
2018. szept. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs értelme, de ettől függetlenül élvezem. Mivel nincs értelme, ezért próbálok úgy élni, hogy legyen. Próbálok úgy élni, hogy ha majd utolsó óráimban visszagondolok, akkor elmondhassam, hogy én alkottam valami maradandót, aminek volt értelme.
2018. szept. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42
2018. szept. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem az életnek nincs értelme. Inkább megélni kéne és szeretni a velejéig.
2018. szept. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fejlődés
2018. szept. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én eléggé az a fajta vagyok, aki nem bír magával, szal én mindig találok valami hülyeséget.

Szívesen elmerülnék jobban a vallásokban, de sajnos nem egyszerű.


Azt sajnálom, hogy nincs még egy olyan ember, mint én, akivel ezeket a dolgokat meg tudnám beszélni.

2018. okt. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!