Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az hogy alkohol...

Miért van az hogy alkohol hatására sokkal gyorsabban gondolkozom? 21f

Figyelt kérdés
Sokkal gyorsabban válaszolok kérdésekre,sokkal jobban el tudok beszélgetni emberekkel... Lányokkal , persze úgy hogy nem tudják hogy alkohol hatása alatt vagyok.
2018. szept. 22. 23:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Nekem ez szégyen, őszintén. De nagyon király dolog. Józanon van hogy percegig gondolkozom mit válaszoljak az üzenetekre. Így meg nem telik el fél perc már egyből tudom mit írok, elírás nélkül
2018. szept. 22. 23:10
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért,mert nem ellazít,nem gondolod túl a dolgokat
2018. szept. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én alkohol nélkül is ilyen akarok lenni,hogy lehetséges ez?
2018. szept. 22. 23:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy érd el józanul is, de ezt én is tapasztaltam már. De hogy elkeserítselek, ez csak egy darabig megy, évek múltán leépíti az agyad. Csak jószándékból írom, hogy ez nem lesz így örökké. Ezért nem érdemes tönkretenni a szerveidet.
2018. szept. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én csak sört iszom, azt is csak péntek, szombat max 2-3 litert de előfordul hogy nem is iszom
2018. szept. 23. 00:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Bizonyára old és spontánabban jönnek a dolgok, de más is lehet a pakliban. A családomban már észrevettük, hogy sokkal jobban megy a fordítás vagy más nyelvi dolog alkoholos befolyásoltság mellett. Nekem pedig az élet dolgain való gondolkodásom erősebb ilyenkor. Csuda tudja, hogy működik ez, de hat az agyunkban erre-arra az alkohol.
2018. szept. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem kb minden jobban megy alkohol hatása alatt
2018. szept. 23. 01:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Oldja a gátlásokat nyilván. Először azt kell feloldani fejben, hogy sokszor nincs is alapja ezeknek a gátlásoknak. Másodszor pedig mint minden, ez is gyakorolható.
2018. szept. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért vissza is szoktad olvasni utólag, hogy miket válaszolsz az üzenetekre? Mert van olyan, hogy az ember f..ssa a szót ha iszik, de nem mindegy mit.

Nem arról van szó, hogy gyorsabban gondolkodsz, hanem arról, hogy nem gondolkodsz, nem rágsz meg minden választ.

Én is gyakran csetelek alkoholos befolyásoltság alatt, ilyenkor gyakran rám tör az őszinteségi roham. Sőt, mostanában egy regényt is elkezdtem írni, és sokkal jobban jön az ihlet, ha iszogatok közben. Viszont másnap mindig át kell olvasnom az előző nap leírtakat, mert bár a sztori jól alakul az alkohol hatására, irodalmi szabályokat tekintve mindig találok benne javítanivalót.

2018. szept. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!