Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ennek sokáig nagy kárát fogom...

Ennek sokáig nagy kárát fogom látni?

Figyelt kérdés

Apa minta nélkül nőttem fel. Sokszor csak külső visszacsatolásból látom, hogy nem vagyok elég férfias. Szerintetek ez életem végéig el fog kisérni. Töböl el lett rontva az életem?


23F



2018. okt. 4. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem , ki lehet kupálódni. Csak akarni kell és tenni is érte ==> Nem okolhatod a töketlenségedért életed végéig a körülményeket.
2018. okt. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Véleményem szerint, nem kell mindenkinek "állat-macsó" férfiasnak lennie. Nem vagyunk egyformák (szerencsére).

Az, hogy a társadalom ezt várja el tőled, és az a norma, még nem kell követned a többieket, HA nem akarod.

De gondolj bele: ha lett volna egy olyan apád, aki nem épp mintakép (mondjuk italozó, nőző, verekedős stb), az sokkal rosszabb módon hatott volna rád.

Tehát már csak emiatt sem mondanám, hogy "tőből el lett rontva az életed".

2018. okt. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A baratom is ilyen, tetszik benne. Azt nem tudjuk, o boldogabb lenne-e ferfiasabban, ki kene tapasztalnia.
2018. okt. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!