Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az hogy megjelenik...

Miért van az hogy megjelenik egy szám és sokal másnap már nyomatják a telójukon, fél év múlva megismerem a számot és a többi ember azt mondja hogy már xar?

Figyelt kérdés

tipikus nemértős kérdés.


az a bajom, amit nem értek hogy miért van az hogy olyan gyorsan megismernek dolgokat ami megjelenik ,mer ha 5 évesen nem tudod hogy a lányoknak p...juk van akkor már nagyon gáz vagy??????:X ezt nemértem.


2010. jún. 23. 17:08
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsának, helyesbítve : Miért van az hogy megjelenik egy szám és sokan másnap már nyomatják a telójukon, fél év múlva megismerem a számot és a többi ember azt mondja hogy már xar?
2010. jún. 23. 17:09
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert mindig más lesz a toplistán, sűrűn változik.
2010. jún. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben ilyenekkel nem foglalkoznék.
2010. jún. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
éppen azért irom, mert nap mint nap megtörténik velem
2010. jún. 23. 20:42
 5/9 anonim ***** válasza:
azért azt hallgatják már másnap, mert éppen az a "menő"... hallgasd csak azt, amit seretsz, és ne azt, amit mindenki más...
2010. jún. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
értem, de sokszor ezen dolgok miatt olyan tájékozatlannak hiszem magam:S
2010. jún. 23. 21:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hallgasd azt, ami Neked tetszik, így van. Tehát Én azzal nem foglalkoznék, hogy mi a legújabb sláger. Itt vagyok 15 évesen, fingom nincs a mostani előadókról. Azt hallgatom, ami Nekem jól esik. Ha az Iggy Pop, akkor Iggy Pop, ha 30Y, akkor 30Y. De ha Buck-Tick, az sem zavar. Tájékozatlanság, ugyan már. Másban meg jobban otthon vagy. Ennyi a történet. :)
2010. jún. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

húú de utálom az ilyet...

Telómon ment a The game how we do (már régi szám), azt beszól az egyik ombre hogy ez már régi, kapcsold le. én meg mondom: mé kapcsolnám le? nem neked akarok megfelelni b+, azt halgatok amit akarok.

ne foglalkozz ezekkel. majmok azt annyi...

2010. jún. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:D
2010. jún. 25. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!