Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy találjam meg a boldogságot?

Hogy találjam meg a boldogságot?

Figyelt kérdés

F


6 párkapcsolatom volt, ami igazán párkapcsolatnak lehetett mondani. Azért értek végett a kapcsolataimnak, mert csendes voltam, nem volt miről beszélnünk. Ezt 3 lánynak zavarta, hogy csendes, túlságosan jó srác vagyok, mint az (ártatlan Bárány). A másik 3 lány kur** volt. Megcsaltak másikkal.


Hogy tapasztalt-i vagyok? Attól függ miben. Smárolni smároltam, ölelés, semmi több nem volt, na még kézfogás. Egy valami aggaszt, és mégpedig az, hogy szűz vagyok, és szégyellem magam ez végett, és túl szeretnék végre esni ezen, és élvezni az életet.


Mostanság már nagyon nehezen találok magamnak barátnőt. Se barátnő, se haverjaim, nincs akire számítsak.


Írok a lányokra, de nem írnak vissza, gondolják, hogy én is ugyanolyan perverz vagyok, mint néhány fiú. Csakhogy én nem vagyok perverz. Ha vissza is írnak, előbbre, jobbra fordul a dolog, de mégis valami problémája van velem a lánynak, de nem mondja meg, inkább letilt. És ez megoldás? Tudjátok ez hogyan fel tud cseszni?


Keresztény vagyok, imadkozok, járok templomba, hogy végre találjam meg az igazit, legyenek barátaim, jobb irányba forduljon az életem. Hiszek az Istenben.



Miért vagyok ennyire szerencsétlen? Hol csinálok hibát? Miben változzak meg?


2018. okt. 11. 11:07
 1/5 Manócska1 ***** válasza:
hány éves vagy? ha gondolod írj privátban ha tudok segítek. 39/nő
2018. okt. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
20
2018. okt. 11. 11:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Magadat kéne megismerned jobban, meg a körülötted lévő világot, némi emberismeret se ártana, meg egyebek... egyébként meg a nagy vallásod is gátol a fentiekben, mert nem magad alakítod ki a szemléletedet, hanem önellentmondó mesék, amik java idejétmúlt és káros.
2018. okt. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Viszont neked ez jutott, innen már nehéz kilábalni a valláskárosultságból, szóval maradj meg ezeknél, mert nélküle elvesznél, úgyhogy majd találsz magad mellé egy másik hasonlót a templomban.
2018. okt. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy boldogság. Csak illúzió.
2018. okt. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!