Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Éreztétek magatokat olyan...

Éreztétek magatokat olyan “semilyenek”? Ha igen akkor mit lehet ez ellen csinálni?

Figyelt kérdés

Az igazság hogy régebben voltsk barátaim de mostanság már nem, depressziós vagyok, és halál vágyam van.. olyan mintha minden nap ugyan olyan lenne.. olyan “semmilyen”

Mondtak sokan hogy csináljak hobbikat de az sem segített.. egyszerűen feleslegesnek érzem magam, mintha nem lenne semmi és csak úgy léteznék..



2018. okt. 27. 20:49
 1/3 Norton Oomen válasza:
0%

A leggyorsabb és legeredményesebb alternatíva nyilván a kedélyjavító szerek széles skáláján keresendő. Legyen az illegálisan beszerezhető pszichoaktív anyag, vagy legálisan megvásárolható szelektív szerotoninvisszavétel-gátló. Addiktológiai szempontból elemezve közel azonos dependenciát eredményeznek az említett szerek, viszont a hatásmechanizmusuk egyénfüggő.

Természetesen rekreációs állapotban is lehetséges szüneteltetni a depressziós hangulatot, de egy kialakult "torz közérzet" kezelésére elégséges a hobbi szintű időtöltés.

2018. okt. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele. De én tudom hogy senkinek se lennék jó semmire, főleg szeretni nem tudna senki. Eddig Gamer dolgokat csináltam de már az sem köt le. Szóval nem vagy egyedül. De neked több esélyed van, szóval ne add fel, mint én.. Gl

17f

2018. okt. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Légy csak pozitív, csinálj valamit, foglald le magad, kirándulj, sétálj, találj valami hobbit, sport, tervezd el az életed írd le egy papírra, írj célokat és motiváljon ez sok sikert és kitartást.


20F

2018. okt. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!