Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerinted sz_rból lehet várat...

Szerinted sz_rból lehet várat építeni?

Figyelt kérdés
26 éves ember vajon tudok még változtatni önmagán?

2018. okt. 28. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

1. Biztosan nem vagy sz_r. Senki sem az (főleg, aki változtatni akar önmagán).

2. Akár 46 évesen is, nem korfüggő, elhatározás és kitartás kérdése.

2018. okt. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
tízezerből egy embernek lehet sikerül.
2018. okt. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Minden fejben dől el. Ha szerinted lehet, akkor tudsz, ha azt hiszed nem lehet, akkor nem tudsz.
2018. okt. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gyula__ válasza:
93%

1-esnek teljesen igaza van, persze nem csak 46 évesen, hanem bármikor lehet változni.


Nézz utána a neten, olvass, válogass a könyvek, módszerek, filozófiák között, rengeteg van.

2018. okt. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
nem, nem lehet. ha tényleg minden sz a r (magyarázd el) akkor nem. ha nem annyira sz a r azért mint gondolod, akkor lehet. tegyük fel h. az a bajod hogy csóró vagy. nah, én is az voltam. felvettem a bankból kölcsönt és kijöttem külföldre, és már nem vagyok az. dagadt vagy/túl sovány/csúnya? edzeni bármikor el lehet kezdeni. nincsenek barátaid? na és? minek az? amit keress az a szerelem, azt meg úgyis talál mindenki előbb vagy utóbb, akár 60 évesen is. beteg vagy? na ez már trükkösebb, ha gyógyítható, de mondjuk nem akartál még orvoshoz menni, akkor szedd össze magad és menj el. csak mert kellemetlen, nem jelenti hogy inkább jobb egész életedben szenvedni. ha nem gyógyítható akkor csak próbáld meg enyhíteni a tüneteket ahogy lehet. mi más bajod lehet még? fogalmam sincs. nekem a felsoroltak voltak a bajaim. mostmár csak 1-2 ezek közül. 23
2018. okt. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tanult érzelmeken és dolgokon, környezet által formált dolgaidon tudsz változtatni, ha tényleg akarsz, ám gyökeres alapokon nem.


Fel kell ismerned ezeket a 2 csoportba tartozó dolgaidat, szokásaidat, érzelmeidet, reakcióidat, gondolkodásod részleteit... stb.


Megismerni az "én" igaz alkotóelemeit s azt fejleszteni egy magasabb szintre.

Fejlődni, tanulni - egy örök életre szól, aki befogadóképes.

2022. jún. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet. A szar is ugyanabból a nyersanyagokból épül fel mint minden. Betonból is lehet szart építeni, szarból is lehet jót építeni.
2022. júl. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!