Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha elmondom egy pszichológusna...

Ha elmondom egy pszichológusnak hogy tetszik nekem egy lány akkor mit fog csinálni?

Figyelt kérdés
Más szemmel fog rámnézni?Vagy ez nálla már megszokott? (Én is lány vagyok)

2018. okt. 31. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudomásul fogja venni a vonzalmadat. Nem az a dolga, hogy megítéljen téged, vagy az érdeklődésedet.
2018. okt. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Ha fiatal vagy, akkor még azt is elmondja, hogy ez később még változhat.
2018. nov. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Megesz vacsorára
2018. nov. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

rám nézni és nála. Bocs!


Fontos dolgot elfelejtettél közölni. Az USA lakóinak (állítólag) van saját pszichológusok. Náluk ez olyan természetes, mint ahogyan nekünk van saját hentesünk. Ez mennyire igaz nem tudom, de a magyar nem nagyon jár csak úgy lélekbúvárhoz.

Felteszem, te sem azért teszed, mert leszbikus hajlamaid vannak.

Megjegyzem, bizonyos szinten mindenkiben jelen van a saját nem iránti vonzalom. Van, aki leéli úgy az életét, hogy nem is tudatosul benne. Nagyon sok emberrel előfordul élete során, hogy érintőlegesen, futólag hasonló érzések jelennek meg nála is, mint most nálad. S ezzel vége is a dolognak, ahogy jön, úgy el is múlik.

Még kevesebbeknél egy-egy tesi kontaktus is előfordul, még többgyerekes, egyébként heteróként élőknél is.

A homoszexualitás koronként más megítélés alá esett.

Volt, amikor megégették őket, a közelebbi múltban koncentrációs táborba vitték, majd "csak" börtönbe csukták, ha valakivel összebújt.

A mai álláspont szerint betegség, amelyről senki nem tehet, magánügye. S amíg az is marad, addig senkit nem is zavar. Ha nem smárol az utcán, nem vonulgat büszkén színes zászló alatt, akkor a kutyát nem érdekel.

A lélekbúvárnak nem feladata az ítélkezés. Ha van mit gyógyítani, akkor megteszi, ha nincs mit, akkor csak a jó elviselésében segít (mert hát az sem mindig könnyű).

A beavatkozása néha fáj. De ez olyan mint a sebészi munka. Az sem azért vágja beléd a kését, mert haragszik rád, hanem azért mert tudja, elkerülhetetlen.

A pszichológus nem anyuka, apuka. Jaj kislányom, de sajnállak, hadd adjak egy puszit a buksi fejedre. Ez a szülők dolga, s nem mindig teszik jól. Néha szó szerinti vagy képletes pofonra is szükség van.

Az orvos tudatosan választ a simogatás és pofozás közül.

Ha úgy érzed, hogy bánt azért mert tetszik neked egy lány, azt nem megvetésből, haragból, előítéletességből teszi, hanem azért, mert szaktudása alapján szükséges.

Egy fontos dolog a végére: semmi értelme hozzá járni, ha nem vagy őszinte!

2018. nov. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,hasznosak voltak:)!És bocsi a helyesírási hibákért csak gyorsan pötyögtem be:D
2018. nov. 1. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!